Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
10.05.2026 — 13:30
Grama
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 1.15
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Vilassar Mar
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%80
Grama - Vilassar Mar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vilassar Mar %35.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Grama xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vilassar Mar xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.15 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.0
X (Beraberlik)
%30.1
2 (Deplasman)
%35.8
Çifte Şans 1X: %64.2
Çifte Şans X2: %66.0
Çifte Şans 12: %69.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.5
2.5 Üst: %41.1
2.5 Alt: %58.9
3.5 Üst: %20.6
3.5 Alt: %79.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.3
KG Yok
%51.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
0-0
%10.7
0-1
%10.5
1-0
%10.2
1-2
%7.8
2-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0
İY X: %46.8
İY 2: %27.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.39
+
Dep
4.26
=
Toplam
8.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.8
8.5 Alt: %50.3
9.5 Üst: %36.7
9.5 Alt: %63.3
10.5 Üst: %25.3
10.5 Alt: %74.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %36.7
İY 4.5 Alt: %63.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.8 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %41.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 11 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.0
21.5 Alt: %52.0
23.5 Şut Üst: %31.7
23.5 Alt: %68.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.4
7.5 Alt: %52.6
8.5 İsabetli Üst: %33.7
8.5 Alt: %66.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGrama
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vilassar Mar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Grama (0.0)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %30.2
Vilassar Mar (+0.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.00 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -1.25 | @6.31 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.00 | @5.62 | %17.8 | %19.7 | @1.22 | %82.2 |
| -0.75 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -0.50 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.51 | %66.0 |
| -0.25 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %30.2 | @1.95 | %51.3 |
| +0.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +0.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +0.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.00 | @1.24 | %80.6 | %20.4 | @5.16 | %19.4 |
| +1.25 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.82 | %17.2 |
| +1.50 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.5 | @2.30 | %43.5 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.00 | @3.88 | %25.7 | %20.6 | @1.35 | %74.3 |
| +3.25 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.8% | 10.6% | 6.8% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.2% | 14.2% | 7.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.4% | 7.6% | 4.5% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.4% | 2.9% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Grama — Son 5 Maç
M
vs Vilassar Mar (D)
2 - 0
G
vs Vilassar Mar (E)
2 - 1
M
vs Vilassar Mar (D)
2 - 1
M
vs Vilassar Mar (D)
2 - 0
G
vs Vilassar Mar (E)
2 - 0
Vilassar Mar — Son 5 Maç
G
vs Tona (E)
3 - 1
B
vs Can Vidalet (D)
1 - 1
M
vs Cerdanyola del Vallès (D)
1 - 0
G
vs Grama (E)
2 - 0
M
vs Cerdanyola del Vallès (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 2 - 0 | Grama |
| 02.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Grama | 2 - 1 | Vilassar Mar |
| 22.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 2 - 1 | Grama |
| 28.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 2 - 0 | Grama |
| 17.12.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Grama | 2 - 0 | Vilassar Mar |
| 15.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Grama | 1 - 2 | Vilassar Mar |
| 18.09.2022 | Tercera División RFEF - Group 5 | Vilassar Mar | 1 - 2 | Grama |
| 20.02.2022 | Tercera División RFEF - Group 5 | Grama | 0 - 1 | Vilassar Mar |