İngiltere
U18 Premier League - North •
31.01.2026 — 15:00
Blackburn Rovers U18
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 2.26
6 - 2
Tamamlandı
İY: 4 - 1
Middlesbrough U18
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%80
Blackburn Rovers U18 - Middlesbrough U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.26, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blackburn Rovers U18 %54.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blackburn Rovers U18 xG
2.39
Dengeli
Middlesbrough U18 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.3
X (Beraberlik)
%21.3
2 (Deplasman)
%24.4
Çifte Şans 1X: %75.6
Çifte Şans X2: %45.7
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.4
1.5 Alt: %10.6
2.5 Üst: %72.2
2.5 Alt: %27.8
3.5 Üst: %51.6
3.5 Alt: %48.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.0
KG Yok
%30.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.0
1-1
%8.5
3-1
%6.7
2-2
%6.7
2-0
%6.0
1-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.8
İY X: %35.5
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.4
İY 0.5 Alt: %19.6
İY 1.5 Üst: %51.0
İY 1.5 Alt: %49.0
İY 2.5 Üst: %23.6
İY 2.5 Alt: %76.4
İY 3.5 Üst: %8.7
İY 3.5 Alt: %91.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.62
+
Dep
4.92
=
Toplam
11.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.3
8.5 Alt: %18.7
9.5 Üst: %71.6
9.5 Alt: %28.4
10.5 Üst: %60.4
10.5 Alt: %39.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.31 Korner (Ev: 3.05, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %61.2
İY 4.5 Alt: %38.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.7 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %25.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.1
Ev: 17.8 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
10.5
Ev: 6.3 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.7
21.5 Alt: %5.3
23.5 Şut Üst: %88.8
23.5 Alt: %11.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.5
7.5 Alt: %17.5
8.5 İsabetli Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlackburn Rovers U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Middlesbrough U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blackburn Rovers U18 (-0.75)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Middlesbrough U18 (+0.75)
@1.91
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.25 | @2.77 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -1.00 | @2.45 | %40.8 | %21.0 | @1.69 | %59.2 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.91 | %52.2 |
| -0.50 | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| -0.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| 0.0 | @1.47 | %68.2 | %21.9 | @3.15 | %31.8 |
| +0.25 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +0.50 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +0.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +1.00 | @1.15 | %87.1 | %13.7 | @7.75 | %12.9 |
| +1.25 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.37 | %12.0 |
| +1.50 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.98 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.32 | %12.0 |
| +2.00 | @1.15 | %86.7 | %17.7 | @7.51 | %13.3 |
| +2.25 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.60 | %21.7 |
| +2.50 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.49 | %28.7 |
| +2.75 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.12 | %32.1 |
| +3.00 | @1.57 | %63.5 | %21.4 | @2.74 | %36.5 |
| +3.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +3.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 3.0% | 2.7% | 1.3% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.9% | 8.8% | 6.1% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.2% | 6.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.7% | 7.0% | 5.2% | 2.6% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.6% | 3.9% | 2.9% | 1.5% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.2% | 1.8% | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
Blackburn Rovers U18 — Son 5 Maç
G
vs Nottingham Forest U18 (E)
4 - 2
M
vs Leeds United U18 (D)
2 - 1
B
vs Nottingham Forest U18 (D)
2 - 2
M
vs Middlesbrough U18 (E)
0 - 1
B
vs Leeds United U18 (D)
1 - 1
Middlesbrough U18 — Son 5 Maç
M
vs Newcastle United U18 (D)
2 - 1
G
vs Blackburn Rovers U18 (D)
0 - 1
M
vs Newcastle United U18 (E)
2 - 4
M
vs Blackburn Rovers U18 (E)
1 - 3
G
vs Newcastle United U18 (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 0 - 1 | Middlesbrough U18 |
| 14.12.2024 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 1 - 3 | Blackburn Rovers U18 |
| 30.04.2024 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 1 - 2 | Blackburn Rovers U18 |
| 03.02.2024 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 1 - 1 | Middlesbrough U18 |
| 01.04.2023 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 4 - 1 | Middlesbrough U18 |
| 20.08.2022 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 3 - 2 | Blackburn Rovers U18 |
| 23.04.2022 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 0 - 1 | Middlesbrough U18 |