Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
U18 Premier League - North •
09.05.2026 — 12:30
Middlesbrough U18
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 3.67
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Newcastle United U18
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%90
Middlesbrough U18 - Newcastle United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.67, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Middlesbrough U18 %70.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %91.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Middlesbrough U18 xG
3.47
Dengeli
Newcastle United U18 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%70.1
X (Beraberlik)
%13.9
2 (Deplasman)
%16.1
Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %29.9
Çifte Şans 12: %86.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.3
0.5 Alt: %0.7
1.5 Üst: %97.6
1.5 Alt: %2.4
2.5 Üst: %91.4
2.5 Alt: %8.6
3.5 Üst: %80.2
3.5 Alt: %19.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%82.9
KG Yok
%17.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%6.1
3-2
%5.7
4-1
%5.6
4-2
%5.3
2-1
%5.0
2-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.4
İY X: %26.9
İY 2: %18.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.7
İY 0.5 Alt: %9.3
İY 1.5 Üst: %71.4
İY 1.5 Alt: %28.6
İY 2.5 Üst: %44.1
İY 2.5 Alt: %55.9
İY 3.5 Üst: %22.1
İY 3.5 Alt: %77.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.47
+
Dep
5.78
=
Toplam
15.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.7
8.5 Alt: %3.3
9.5 Üst: %93.8
9.5 Alt: %6.2
10.5 Üst: %89.3
10.5 Alt: %10.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.02 Korner (Ev: 4.36, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %82.8
İY 4.5 Alt: %17.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %79.1 |
Eşit: %6.8 |
Dep: %14.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
38.7
Ev: 24 • Dep: 14.7
İsabetli Şut
14.4
Ev: 9.4 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.6
23.5 Alt: %0.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %97.5
7.5 Alt: %2.5
8.5 İsabetli Üst: %95.0
8.5 Alt: %5.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMiddlesbrough U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Newcastle United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Middlesbrough U18 (-1.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Newcastle United U18 (+1.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.41
%70.9 İhtimal
İade (Push): %18.6
+4.00 Gol Alt
@3.44
%29.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -1.25 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| -1.00 | @1.75 | %57.2 | %19.7 | @2.33 | %42.9 |
| -0.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| -0.50 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.4 |
| -0.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| 0.0 | @1.27 | %78.6 | %16.5 | @4.66 | %21.5 |
| +0.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +0.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.58 | %17.9 |
| +0.75 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.35 | %13.6 |
| +1.00 | @1.10 | %91.2 | %10.0 | @11.35 | %8.8 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.98 | %8.4 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.61 | %7.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.09 | %2.9 |
| +2.00 | @1.03 | %97.0 | %7.5 | @32.77 | %3.1 |
| +2.25 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.68 | %6.8 |
| +2.50 | @1.11 | %89.7 | %0.0 | @9.72 | %10.3 |
| +2.75 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
| +3.00 | @1.13 | %88.1 | %13.4 | @8.41 | %11.9 |
| +3.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.49 | %18.2 |
| +3.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 1.5% | 3.5% | 3.1% | 1.9% | 0.9% | 0.3% |
| 2 Gol | 3.2% | 6.0% | 5.6% | 3.5% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.9% | 7.3% | 6.9% | 4.3% | 2.0% | 0.8% |
| 4 Gol | 3.5% | 6.7% | 6.3% | 4.0% | 1.9% | 0.7% |
| 5 Gol | 2.6% | 4.9% | 4.6% | 2.9% | 1.4% | 0.5% |
Middlesbrough U18 — Son 5 Maç
G
vs Blackburn Rovers U18 (E)
9 - 0
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
6 - 2
M
vs Newcastle United U18 (D)
2 - 1
G
vs Blackburn Rovers U18 (D)
0 - 1
M
vs Newcastle United U18 (E)
2 - 4
Newcastle United U18 — Son 5 Maç
G
vs Leeds United U18 (E)
3 - 2
G
vs Middlesbrough U18 (E)
2 - 1
G
vs Middlesbrough U18 (D)
2 - 4
M
vs Middlesbrough U18 (E)
0 - 1
G
vs Middlesbrough U18 (D)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | U18 Premier League - North | Newcastle United U18 | 2 - 1 | Middlesbrough U18 |
| 25.01.2025 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 2 - 4 | Newcastle United U18 |
| 17.08.2024 | U18 Premier League - North | Newcastle United U18 | 0 - 1 | Middlesbrough U18 |
| 07.05.2024 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 3 - 4 | Newcastle United U18 |
| 02.03.2024 | U18 Premier League - North | Newcastle United U18 | 1 - 3 | Middlesbrough U18 |
| 15.04.2023 | U18 Premier League - North | Newcastle United U18 | 0 - 2 | Middlesbrough U18 |
| 21.12.2022 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 4 - 2 | Newcastle United U18 |
| 19.04.2022 | U18 Premier League - North | Middlesbrough U18 | 2 - 1 | Newcastle United U18 |