Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
08.05.2026 — 21:30
Kortrijk U21
Elo: 1616λ (Beklenen Gol): 2.99
5 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Patro Eisden U21
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%86
Kortrijk U21 - Patro Eisden U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.99, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %75.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%66.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kortrijk U21 xG
3.11
Dengeli
Patro Eisden U21 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.2
X (Beraberlik)
%14.5
2 (Deplasman)
%10.3
Çifte Şans 1X: %89.8
Çifte Şans X2: %24.8
Çifte Şans 12: %85.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.8
1.5 Alt: %8.2
2.5 Üst: %77.3
2.5 Alt: %22.7
3.5 Üst: %58.1
3.5 Alt: %41.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.4
KG Yok
%36.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.3
3-1
%8.2
2-0
%7.6
3-0
%7.6
4-1
%6.2
1-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.9
İY X: %30.3
İY 2: %12.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.1
İY 1.5 Alt: %45.0
İY 2.5 Üst: %27.0
İY 2.5 Alt: %73.0
İY 3.5 Üst: %10.4
İY 3.5 Alt: %89.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.11
+
Dep
4.06
=
Toplam
12.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.6
8.5 Alt: %14.4
9.5 Üst: %77.2
9.5 Alt: %22.8
10.5 Üst: %67.0
10.5 Alt: %33.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.6 Korner (Ev: 3.73, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %65.7
İY 4.5 Alt: %34.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %84.7 |
Eşit: %6.0 |
Dep: %9.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.1
Ev: 22.3 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
11.3
Ev: 7.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.5
21.5 Alt: %2.5
23.5 Şut Üst: %94.2
23.5 Alt: %5.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.5
7.5 Alt: %12.5
8.5 İsabetli Üst: %79.3
8.5 Alt: %20.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kortrijk U21 (-1.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Patro Eisden U21 (+1.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| -1.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| -1.00 | @1.51 | %66.2 | %20.5 | @2.96 | %33.8 |
| -0.75 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| -0.50 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| -0.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.86 | %20.6 |
| 0.0 | @1.15 | %86.9 | %15.8 | @7.62 | %13.1 |
| +0.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.33 | %12.0 |
| +0.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.05 | %11.1 |
| +0.75 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @12.91 | %7.8 |
| +1.00 | @1.04 | %95.8 | %7.2 | @23.85 | %4.2 |
| +1.25 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @24.77 | %4.0 |
| +1.50 | @1.04 | %96.1 | %0.0 | @25.69 | %3.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.34 | %9.7 |
| +2.00 | @1.12 | %89.4 | %15.8 | @9.46 | %10.6 |
| +2.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.48 | %18.2 |
| +2.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +2.75 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.63 | %27.6 |
| +3.00 | @1.45 | %68.8 | %20.9 | @3.20 | %31.2 |
| +3.25 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 1.6% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.1% | 6.5% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.0% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.2% | 9.0% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 6.2% | 6.7% | 3.7% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 3.7% | 4.0% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G
vs Waasland-Beveren U21 (D)
2 - 4
G
vs Francs Borains U21 (E)
8 - 2
G
vs Sporting Charleroi II (E)
8 - 1
G
vs Lommel U21 (E)
4 - 2
G
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 2
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
B
vs RWDM U21 (E)
1 - 1
M
vs Westerlo U21 (E)
1 - 2
B
vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G
vs Lierse K. U21 (D)
0 - 1
G
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Reserve Pro League | Patro Eisden U21 | 1 - 2 | Kortrijk U21 |
| 16.02.2024 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 4 - 3 | Patro Eisden U21 |
| 01.09.2023 | Reserve Pro League | Patro Eisden U21 | 1 - 2 | Kortrijk U21 |