Belçika
Reserve Pro League •
08.05.2026 — 21:30
Kortrijk U21
Elo: 1606λ (Beklenen Gol): 3.27
5 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Patro Eisden U21
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%84
Kortrijk U21 - Patro Eisden U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.27, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %79.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kortrijk U21 xG
3.47
Dengeli
Patro Eisden U21 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%79.3
X (Beraberlik)
%12.5
2 (Deplasman)
%8.2
Çifte Şans 1X: %91.8
Çifte Şans X2: %20.8
Çifte Şans 12: %87.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3
1.5 Alt: %6.8
2.5 Üst: %80.4
2.5 Alt: %19.6
3.5 Üst: %62.5
3.5 Alt: %37.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.2
KG Yok
%36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.2
3-0
%7.7
2-1
%7.5
2-0
%7.1
4-1
%6.7
4-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.5
İY X: %28.2
İY 2: %11.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.7
İY 0.5 Alt: %15.3
İY 1.5 Üst: %58.0
İY 1.5 Alt: %42.1
İY 2.5 Üst: %29.7
İY 2.5 Alt: %70.3
İY 3.5 Üst: %11.8
İY 3.5 Alt: %88.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.65
+
Dep
4
=
Toplam
12.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.3
8.5 Alt: %11.7
9.5 Üst: %81.0
9.5 Alt: %19.0
10.5 Üst: %71.7
10.5 Alt: %28.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.82 Korner (Ev: 3.98, Dep: 1.84)
İY 4.5 Üst: %69.0
İY 4.5 Alt: %31.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.1 |
Eşit: %4.9 |
Dep: %7.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.6
Ev: 24 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
11.8
Ev: 8.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.6
21.5 Alt: %1.4
23.5 Şut Üst: %96.5
23.5 Alt: %3.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.3
7.5 Alt: %9.8
8.5 İsabetli Üst: %83.3
8.5 Alt: %16.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kortrijk U21 (-1.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Patro Eisden U21 (+1.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| -1.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.4 |
| -1.00 | @1.40 | %71.2 | %19.4 | @3.48 | %28.8 |
| -0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.90 | %25.7 |
| -0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| -0.25 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.75 | %17.4 |
| 0.0 | @1.12 | %89.4 | %14.0 | @9.40 | %10.6 |
| +0.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.17 | %9.8 |
| +0.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.94 | %9.1 |
| +0.75 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.84 | %6.3 |
| +1.00 | @1.03 | %96.7 | %6.0 | @30.26 | %3.3 |
| +1.25 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @31.24 | %3.2 |
| +1.50 | @1.03 | %96.9 | %0.0 | @32.21 | %3.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.27 | %8.2 |
| +2.00 | @1.10 | %91.2 | %14.4 | @11.32 | %8.8 |
| +2.25 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
| +2.50 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| +2.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +3.00 | @1.38 | %72.6 | %20.1 | @3.64 | %27.4 |
| +3.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +3.50 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 1.2% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.5% | 5.6% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.0% | 8.4% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.7% | 9.2% | 4.9% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.1% | 7.5% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.6% | 4.9% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G
vs Waasland-Beveren U21 (D)
2 - 4
G
vs Francs Borains U21 (E)
8 - 2
G
vs Sporting Charleroi II (E)
8 - 1
G
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 2
G
vs Patro Eisden U21 (E)
4 - 3
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
B
vs RWDM U21 (E)
1 - 1
M
vs Westerlo U21 (E)
1 - 2
B
vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G
vs Lierse K. U21 (D)
0 - 1
G
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Reserve Pro League | Patro Eisden U21 | 1 - 2 | Kortrijk U21 |
| 16.02.2024 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 4 - 3 | Patro Eisden U21 |
| 01.09.2023 | Reserve Pro League | Patro Eisden U21 | 1 - 2 | Kortrijk U21 |