Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 15.05.2026 — 21:00

Sporting Charleroi II

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.74
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Kortrijk U21

Elo: 1584
λ (Beklenen Gol): 6.00
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Sporting Charleroi II - Kortrijk U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 6.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %90.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %98.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Charleroi II xG 2.00
Dengeli
Kortrijk U21 xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %4.2
X (Beraberlik) %5.3
2 (Deplasman) %90.5

Çifte Şans 1X: %9.5
Çifte Şans X2: %95.8
Çifte Şans 12: %94.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.8 0.5 Alt: %0.2
1.5 Üst: %99.6 1.5 Alt: %0.4
2.5 Üst: %98.0 2.5 Alt: %2.0
3.5 Üst: %94.0 3.5 Alt: %6.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %82.2
KG Yok %17.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-5
%5.8
1-6
%5.8
2-5
%5.0
2-6
%5.0
1-7
%5.0
1-4
%4.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %8.9 İY X: %17.3 İY 2: %73.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %95.9 İY 0.5 Alt: %4.1
İY 1.5 Üst: %84.6 İY 1.5 Alt: %15.4
İY 2.5 Üst: %62.4 İY 2.5 Alt: %37.6
İY 3.5 Üst: %37.3 İY 3.5 Alt: %62.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.58
+
Dep 9
=
Toplam 14.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.4 8.5 Alt: %4.7
9.5 Üst: %91.5 9.5 Alt: %8.5
10.5 Üst: %86.0 10.5 Alt: %14.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.71 Korner (Ev: 2.57, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %79.9 İY 4.5 Alt: %20.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %15.2 | Eşit: %7.2 | Dep: %77.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.6
Ev: 14.6 • Dep: 20
İsabetli Şut 13.2
Ev: 5.2 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1 21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.6 23.5 Alt: %2.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.2 7.5 Alt: %4.9
8.5 İsabetli Üst: %90.9 8.5 Alt: %9.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Charleroi II (+2.00)
@2.37
%42.2 İhtimal
İade (Push): %21.6
Kortrijk U21 (-2.00)
@1.73
%57.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.15
%86.6 İhtimal
İade (Push): %14.7
+4.00 Gol Alt
@7.45
%13.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @40.21 %2.5 %0.0 @1.03 %97.5
-1.25 @39.28 %2.6 %0.0 @1.03 %97.5
-1.00 @38.36 %2.6 %4.6 @1.03 %97.4
-0.75 @20.41 %4.9 %0.0 @1.05 %95.1
-0.50 @14.11 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
-0.25 @13.41 %7.5 %0.0 @1.08 %92.5
0.0 @12.71 %7.9 %9.9 @1.09 %92.1
+0.25 @7.88 %12.7 %0.0 @1.15 %87.3
+0.50 @5.87 %17.0 %0.0 @1.21 %83.0
+0.75 @5.40 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
+1.00 @4.93 %20.3 %16.1 @1.25 %79.7
+1.25 @3.67 %27.3 %0.0 @1.37 %72.8
+1.50 @3.02 %33.1 %0.0 @1.49 %66.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.01 %99.2 %0.0 @125.43 %0.8
+2.00 @1.01 %99.2 %3.0 @123.50 %0.8
+2.25 @1.02 %97.7 %0.0 @42.80 %2.3
+2.50 @1.04 %96.2 %0.0 @26.20 %3.8
+2.75 @1.04 %96.0 %0.0 @25.20 %4.0
+3.00 @1.04 %95.9 %7.6 @24.20 %4.1
+3.25 @1.09 %92.1 %0.0 @12.61 %7.9
+3.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.74 %11.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.2% 0.5% 1.8% 3.6% 5.3% 6.4%
1 Gol 0.1% 1.1% 3.1% 6.2% 9.3% 11.1%
2 Gol 0.1% 0.9% 2.7% 5.4% 8.0% 9.7%
3 Gol 0.1% 0.5% 1.6% 3.1% 4.7% 5.6%
4 Gol 0.0% 0.2% 0.7% 1.4% 2.0% 2.4%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.2% 0.5% 0.7% 0.8%
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
G vs Francs Borains U21 (D)
2 - 5
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
6 - 0
M vs RWDM U21 (E)
1 - 4
M vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B vs Meux (E)
3 - 3
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G vs Patro Eisden U21 (E)
5 - 0
G vs Waasland-Beveren U21 (D)
2 - 4
G vs Francs Borains U21 (E)
8 - 2
G vs Sporting Charleroi II (E)
8 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
20.03.2026 Reserve Pro League Kortrijk U21 8 - 1 Sporting Charleroi II