Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 29.03.2026 — 23:30

Chapelton

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 1.02
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Molynes United

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 0.48
Model Güven Derecesi:
%79
Chapelton - Molynes United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chapelton %47.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chapelton xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Molynes United xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.4
X (Beraberlik) %36.3
2 (Deplasman) %16.4

Çifte Şans 1X: %83.6
Çifte Şans X2: %52.6
Çifte Şans 12: %63.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.9 0.5 Alt: %23.1
1.5 Üst: %45.2 1.5 Alt: %54.8
2.5 Üst: %19.2 2.5 Alt: %80.8
3.5 Üst: %6.6 3.5 Alt: %93.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %25.3
KG Yok %74.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.1
1-0
%21.9
1-1
%11.8
2-0
%11.6
0-1
%9.9
2-1
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6 İY X: %56.8 İY 2: %12.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.8 İY 0.5 Alt: %51.2
İY 1.5 Üst: %15.1 İY 1.5 Alt: %84.9
İY 2.5 Üst: %3.1 İY 2.5 Alt: %96.9
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.04
+
Dep 2.69
=
Toplam 6.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.7 8.5 Alt: %76.3
9.5 Üst: %14.4 9.5 Alt: %85.6
10.5 Üst: %8.1 10.5 Alt: %91.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.1 Korner (Ev: 1.86, Dep: 1.24)
İY 4.5 Üst: %20.2 İY 4.5 Alt: %79.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.7 | Eşit: %13.8 | Dep: %23.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 15.9
Ev: 10 • Dep: 5.9
İsabetli Şut 5.6
Ev: 3.6 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %8.6 21.5 Alt: %91.4
23.5 Şut Üst: %3.5 23.5 Alt: %96.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %20.1 7.5 Alt: %79.9
8.5 İsabetli Üst: %11.3 8.5 Alt: %88.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chapelton
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Molynes United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chapelton (-0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Molynes United (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.22
%45.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.82
%54.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.25 @4.44 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
-1.00 @3.72 %26.9 %28.0 @1.37 %73.1
-0.75 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.3
-0.50 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.25 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
0.0 @1.35 %74.3 %36.3 @3.89 %25.7
+0.25 @1.25 %80.0 %0.0 @4.99 %20.0
+0.50 @1.20 %83.6 %0.0 @6.10 %16.4
+0.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.37 %10.7
+1.00 @1.04 %95.9 %12.8 @24.34 %4.1
+1.25 @1.04 %96.2 %0.0 @26.13 %3.8
+1.50 @1.04 %96.4 %0.0 @27.91 %3.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.71 %36.9 %0.0 @1.59 %63.1
+2.00 @3.87 %25.9 %26.0 @1.35 %74.2
+2.25 @4.55 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
+2.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+2.75 @7.30 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
+3.00 @13.37 %7.5 %12.6 @1.08 %92.5
+3.25 @14.33 %7.0 %0.0 @1.08 %93.0
+3.50 @15.29 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.1% 9.9% 2.6% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 21.9% 11.8% 2.6% 0.4% 0.1% 0.0%
2 Gol 11.6% 5.6% 1.4% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 3.9% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Chapelton — Son 5 Maç
G vs Molynes United (E)
1 - 0
B vs Molynes United (D)
0 - 0
B vs Molynes United (D)
1 - 1
B vs Molynes United (E)
0 - 0
M vs Molynes United (D)
4 - 0
Molynes United — Son 5 Maç
M vs Mount Pleasant Academy (D)
2 - 0
B vs Harbour View (E)
2 - 2
M vs Chapelton (D)
1 - 0
B vs Chapelton (E)
0 - 0
G vs Tivoli Gardens (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.02.2026 Premier League Chapelton 1 - 0 Molynes United
08.02.2026 Premier League Molynes United 0 - 0 Chapelton
16.03.2025 Premier League Molynes United 1 - 1 Chapelton
12.01.2025 Premier League Chapelton 0 - 0 Molynes United
06.10.2024 Premier League Molynes United 4 - 0 Chapelton
21.03.2023 Premier League Molynes United 3 - 1 Chapelton
21.12.2022 Premier League Chapelton 1 - 0 Molynes United