Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
01.03.2026 — 18:30
Almudévar
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.10
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Andorra CF
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%74
Almudévar - Andorra CF mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andorra CF %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Almudévar xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Andorra CF xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.9
X (Beraberlik)
%30.1
2 (Deplasman)
%38.0
Çifte Şans 1X: %62.0
Çifte Şans X2: %68.1
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.2
KG Yok
%51.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
0-1
%10.9
0-0
%10.7
1-0
%9.7
1-2
%8.1
0-2
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.8
İY X: %46.8
İY 2: %28.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.3
+
Dep
4.36
=
Toplam
8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.9
8.5 Alt: %50.2
9.5 Üst: %36.8
9.5 Alt: %63.2
10.5 Üst: %25.4
10.5 Alt: %74.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 1.98, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %36.8
İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.3 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %43.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 10.8 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.8 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.0
21.5 Alt: %52.0
23.5 Şut Üst: %31.8
23.5 Alt: %68.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.4
7.5 Alt: %52.6
8.5 İsabetli Üst: %33.6
8.5 Alt: %66.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlmudévar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Andorra CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Almudévar (0.0)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %30.1
Andorra CF (+0.00)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.68 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.25 | @6.95 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.00 | @6.23 | %16.1 | %18.9 | @1.19 | %83.9 |
| -0.75 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| -0.50 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -0.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %30.1 | @1.84 | %54.3 |
| +0.25 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +0.50 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %38.0 |
| +0.75 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +1.00 | @1.27 | %78.7 | %21.1 | @4.69 | %21.3 |
| +1.25 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| +1.50 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.94 | %16.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.5 | @2.30 | %43.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.00 | @3.88 | %25.8 | %20.6 | @1.35 | %74.2 |
| +3.25 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 11.0% | 7.3% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.8% | 14.2% | 8.1% | 3.3% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.9% | 7.3% | 4.5% | 1.8% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.7% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Almudévar — Son 5 Maç
G
vs Huesca II (D)
0 - 1
M
vs Andorra CF (D)
2 - 1
B
vs Andorra CF (E)
1 - 1
B
vs Huesca II (D)
1 - 1
B
vs Andorra CF (D)
1 - 1
Andorra CF — Son 5 Maç
G
vs Binéfar (D)
1 - 2
G
vs Almudévar (E)
2 - 1
B
vs Almudévar (D)
1 - 1
B
vs Binéfar (E)
1 - 1
B
vs Almudévar (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Andorra CF | 2 - 1 | Almudévar |
| 09.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Almudévar | 1 - 1 | Andorra CF |
| 29.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Andorra CF | 1 - 1 | Almudévar |