Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 17 • 09.05.2026 — 18:30

Andorra CF

Elo: 1479
λ (Beklenen Gol): 1.39
4 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Binéfar

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Andorra CF - Binéfar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andorra CF %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Andorra CF xG 1.64
Dengeli
Binéfar xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.4
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %56.6
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4 0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.3 1.5 Alt: %28.7
2.5 Üst: %44.5 2.5 Alt: %55.5
3.5 Üst: %23.3 3.5 Alt: %76.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.2
KG Yok %49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
1-0
%11.0
0-0
%9.5
2-1
%8.8
2-0
%8.3
0-1
%8.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1 İY X: %45.3 İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1 İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %31.0 İY 1.5 Alt: %69.0
İY 2.5 Üst: %10.0 İY 2.5 Alt: %90.0
İY 3.5 Üst: %2.6 İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.88
+
Dep 4.01
=
Toplam 8.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.0 8.5 Alt: %47.0
9.5 Üst: %39.8 9.5 Alt: %60.2
10.5 Üst: %28.1 10.5 Alt: %71.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.09 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %38.9 İY 4.5 Alt: %61.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.8 | Eşit: %13.1 | Dep: %32.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.2
Ev: 12.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.6 21.5 Alt: %45.4
23.5 Şut Üst: %38.0 23.5 Alt: %62.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.5 7.5 Alt: %48.5
8.5 İsabetli Üst: %37.6 8.5 Alt: %62.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Andorra CF
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Binéfar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Andorra CF (-0.25)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Binéfar (+0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.79 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
-1.25 @4.25 %23.5 %0.0 @1.31 %76.5
-1.00 @3.72 %26.9 %22.4 @1.37 %73.1
-0.75 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
-0.50 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
-0.25 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.5
0.0 @1.64 %60.8 %28.9 @2.55 %39.2
+0.25 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.59 %27.9
+0.75 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.2
+1.00 @1.15 %86.8 %16.9 @7.57 %13.2
+1.25 @1.14 %88.0 %0.0 @8.34 %12.0
+1.50 @1.12 %89.0 %0.0 @9.11 %11.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.01 %33.3
+2.00 @1.65 %60.6 %26.9 @2.54 %39.4
+2.25 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.50 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+2.75 @2.66 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+3.00 @3.42 %29.2 %21.3 @1.41 %70.8
+3.25 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
+3.50 @4.34 %23.0 %0.0 @1.30 %77.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.6% 8.2% 4.9% 1.7% 0.5% 0.1%
1 Gol 11.0% 13.7% 6.8% 2.4% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.3% 8.9% 4.7% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 3.9% 4.1% 2.2% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.4% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Andorra CF — Son 5 Maç
M vs UD Casetas (D)
2 - 0
M vs Almudévar (D)
1 - 0
G vs Binéfar (D)
1 - 2
G vs Almudévar (E)
2 - 1
B vs Almudévar (D)
1 - 1
Binéfar — Son 5 Maç
M vs Andorra CF (E)
1 - 2
B vs Andorra CF (D)
1 - 1
B vs Andorra CF (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 Tercera División RFEF - Group 17 Binéfar 1 - 2 Andorra CF
26.01.2025 Tercera División RFEF - Group 17 Andorra CF 1 - 1 Binéfar
15.09.2024 Tercera División RFEF - Group 17 Binéfar 0 - 0 Andorra CF