Mexico
Liga Premier Serie A •
18.03.2026 — 03:00
FC Santiago
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 2.92
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Atletico Hidalgo
Elo: 1351λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Santiago - Atletico Hidalgo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.92, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Santiago %82.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%73.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Santiago xG
3.11
Dengeli
Atletico Hidalgo xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%82.3
X (Beraberlik)
%12.3
2 (Deplasman)
%5.4
Çifte Şans 1X: %94.6
Çifte Şans X2: %17.7
Çifte Şans 12: %87.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %87.7
1.5 Alt: %12.3
2.5 Üst: %69.5
2.5 Alt: %30.5
3.5 Üst: %48.2
3.5 Alt: %51.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.7
KG Yok
%53.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.8
3-0
%11.5
4-0
%8.4
2-1
%7.9
3-1
%7.7
1-0
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %62.0
İY X: %30.1
İY 2: %7.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.3
İY 0.5 Alt: %20.7
İY 1.5 Üst: %48.1
İY 1.5 Alt: %51.9
İY 2.5 Üst: %21.2
İY 2.5 Alt: %78.8
İY 3.5 Üst: %7.1
İY 3.5 Alt: %92.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.96
+
Dep
3.16
=
Toplam
11.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.9
8.5 Alt: %22.1
9.5 Üst: %67.3
9.5 Alt: %32.7
10.5 Üst: %55.5
10.5 Alt: %44.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.12 Korner (Ev: 3.66, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %58.0
İY 4.5 Alt: %42.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %90.5 |
Eşit: %4.3 |
Dep: %5.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.1
Ev: 21.9 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
10.3
Ev: 7.8 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.6
21.5 Alt: %7.4
23.5 Şut Üst: %85.2
23.5 Alt: %14.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.3
7.5 Alt: %19.7
8.5 İsabetli Üst: %69.6
8.5 Alt: %30.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Santiago
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atletico Hidalgo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Santiago (-2.00)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %23.3
Atletico Hidalgo (+2.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| -1.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| -1.00 | @1.31 | %76.1 | %20.1 | @4.19 | %23.9 |
| -0.75 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
| -0.50 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| -0.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.51 | %13.3 |
| 0.0 | @1.07 | %93.3 | %13.3 | @14.96 | %6.7 |
| +0.25 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.10 | %6.2 |
| +0.50 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.25 | %5.8 |
| +0.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.77 | %3.7 |
| +1.00 | @1.02 | %98.4 | %4.3 | @63.28 | %1.6 |
| +1.25 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @64.70 | %1.6 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @66.12 | %1.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.81 | %14.7 |
| +2.00 | @1.20 | %83.5 | %19.7 | @6.07 | %16.5 |
| +2.25 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +2.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +2.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +3.00 | @1.75 | %57.3 | %23.0 | @2.34 | %42.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +3.50 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.3% | 6.3% | 2.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.7% | 8.5% | 2.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 12.4% | 8.3% | 2.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 9.0% | 6.1% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 5.3% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
FC Santiago — Son 5 Maç
G
vs Ciervos (D)
1 - 2
G
vs Ciervos (D)
0 - 3
G
vs Ciervos (E)
2 - 1
G
vs Ciervos (E)
1 - 0
G
vs Ciervos (D)
0 - 1
Atletico Hidalgo — Son 5 Maç
M
vs Real Apodaca (D)
3 - 0
M
vs Cordobés (D)
3 - 0
M
vs Lobos ULMX (D)
7 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.