Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite One •
28.06.2026 — 17:30
Aigle Royal
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 0.69
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Panthère
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Aigle Royal - Panthère mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Panthère %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aigle Royal xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Panthère xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.4
X (Beraberlik)
%34.5
2 (Deplasman)
%43.1
Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %77.6
Çifte Şans 12: %65.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.6
0.5 Alt: %18.4
1.5 Üst: %53.1
1.5 Alt: %46.9
2.5 Üst: %25.6
2.5 Alt: %74.4
3.5 Üst: %10.1
3.5 Alt: %89.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.4
KG Yok
%66.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.4
0-1
%17.6
1-1
%13.6
1-0
%11.0
0-2
%9.8
1-2
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.1
İY X: %53.5
İY 2: %29.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.0
İY 0.5 Alt: %46.0
İY 1.5 Üst: %19.2
İY 1.5 Alt: %80.9
İY 2.5 Üst: %4.5
İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.46
+
Dep
4.01
=
Toplam
7.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.3
8.5 Alt: %66.7
9.5 Üst: %22.0
9.5 Alt: %78.0
10.5 Üst: %13.5
10.5 Alt: %86.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.43 Korner (Ev: 1.59, Dep: 1.84)
İY 4.5 Üst: %26.2
İY 4.5 Alt: %73.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.9 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %50.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.9
Ev: 8.2 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
6.2
Ev: 2.9 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.4
21.5 Alt: %80.6
23.5 Şut Üst: %9.7
23.5 Alt: %90.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.0
7.5 Alt: %71.0
8.5 İsabetli Üst: %17.8
8.5 Alt: %82.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAigle Royal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panthère
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Aigle Royal (+0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panthère (-0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.40 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -1.25 | @14.18 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %93.0 |
| -1.00 | @12.96 | %7.7 | %15.9 | @1.08 | %92.3 |
| -0.75 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -0.50 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.25 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| 0.0 | @2.93 | %34.2 | %34.5 | @1.52 | %65.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| +0.50 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +0.75 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +1.00 | @1.32 | %76.0 | %25.2 | @4.17 | %24.0 |
| +1.25 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.58 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +2.00 | @2.84 | %35.2 | %27.6 | @1.54 | %64.8 |
| +2.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| +2.50 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +2.75 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +3.00 | @8.46 | %11.8 | %15.5 | @1.13 | %88.2 |
| +3.25 | @9.24 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| +3.50 | @10.02 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.4% | 17.6% | 9.9% | 3.5% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.0% | 13.6% | 6.8% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.1% | 4.3% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Aigle Royal — Son 5 Maç
M
vs Colombe (D)
1 - 0
M
vs Aigle Royal de Moungo (E)
0 - 1
B
vs Cotonsport (E)
0 - 0
M
vs Dynamo de Douala (E)
0 - 2
M
vs Jeunes Fauves (D)
2 - 1
Panthère — Son 5 Maç
G
vs Aigle Royal de Moungo (E)
4 - 0
M
vs Dynamo de Douala (D)
1 - 0
M
vs Victoria United (E)
1 - 2
G
vs Stade Renard (E)
4 - 2
M
vs Cotonsport (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.