Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 02.05.2026 — 19:30

Hércules II

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Castellonense

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hércules II - Castellonense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Castellonense %47.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hércules II xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Castellonense xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.6
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %47.5

Çifte Şans 1X: %52.5
Çifte Şans X2: %75.4
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8 0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.2 1.5 Alt: %27.8
2.5 Üst: %45.6 2.5 Alt: %54.4
3.5 Üst: %24.3 3.5 Alt: %75.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.2
KG Yok %49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
0-1
%11.3
1-2
%9.2
0-2
%9.1
0-0
%9.1
1-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7 İY X: %44.6 İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.8 İY 0.5 Alt: %33.2
İY 1.5 Üst: %31.7 İY 1.5 Alt: %68.3
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.11
+
Dep 4.93
=
Toplam 9.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.0 8.5 Alt: %45.1
9.5 Üst: %41.8 9.5 Alt: %58.2
10.5 Üst: %29.9 10.5 Alt: %70.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 1.89, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %40.2 İY 4.5 Alt: %59.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %32.9 | Eşit: %13.0 | Dep: %54.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.5
Ev: 10.2 • Dep: 12.3
İsabetli Şut 7.8
Ev: 3.6 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.9 21.5 Alt: %43.1
23.5 Şut Üst: %40.3 23.5 Alt: %59.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.5 7.5 Alt: %47.6
8.5 İsabetli Üst: %38.5 8.5 Alt: %61.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hércules II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Castellonense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hércules II (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Castellonense (-0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.79 %9.3 %0.0 @1.10 %90.7
-1.25 @9.96 %10.0 %0.0 @1.11 %90.0
-1.00 @9.13 %11.0 %15.4 @1.12 %89.0
-0.75 @5.44 %18.4 %0.0 @1.23 %81.6
-0.50 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
-0.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
0.0 @2.92 %34.3 %28.0 @1.52 %65.7
+0.25 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
+0.50 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.11 %47.3
+0.75 @1.68 %59.7 %0.0 @2.48 %40.4
+1.00 @1.46 %68.7 %23.3 @3.19 %31.3
+1.25 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+1.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.8 %0.0 @3.10 %32.2
+2.00 @1.62 %61.9 %26.7 @2.62 %38.1
+2.25 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+2.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+2.75 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.2
+3.00 @3.29 %30.4 %21.5 @1.44 %69.6
+3.25 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
+3.50 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.2% 11.4% 9.2% 4.6% 1.7% 0.5%
1 Gol 7.4% 13.3% 9.3% 4.6% 1.7% 0.5%
2 Gol 4.2% 6.3% 4.7% 2.3% 0.9% 0.3%
3 Gol 1.4% 2.1% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Hércules II — Son 5 Maç
M vs Atzeneta (D)
2 - 1
M vs Atzeneta (E)
0 - 3
B vs Atzeneta (D)
2 - 2
M vs Atzeneta (E)
1 - 2
M vs Atzeneta (D)
1 - 0
Castellonense — Son 5 Maç
G vs Atzeneta (D)
0 - 1
M vs Atzeneta (E)
0 - 1
B vs Atzeneta (D)
1 - 1
M vs Atzeneta (E)
1 - 4
M vs Atzeneta (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.