Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
18.05.2026 — 14:30
Tanjong Pagar
Elo: 1404λ (Beklenen Gol): 0.80
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Hougang United
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 2.92
Model Güven Derecesi:
%90
Tanjong Pagar - Hougang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 2.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hougang United %79.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tanjong Pagar xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Hougang United xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.80 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.9
X (Beraberlik)
%13.3
2 (Deplasman)
%79.8
Çifte Şans 1X: %20.2
Çifte Şans X2: %93.1
Çifte Şans 12: %86.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %88.9
1.5 Alt: %11.1
2.5 Üst: %71.6
2.5 Alt: %28.4
3.5 Üst: %50.7
3.5 Alt: %49.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.5
KG Yok
%47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.4
0-3
%10.1
1-2
%8.3
1-3
%8.1
0-4
%7.4
0-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.5
İY X: %30.4
İY 2: %60.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.3
İY 0.5 Alt: %19.7
İY 1.5 Üst: %49.9
İY 1.5 Alt: %50.1
İY 2.5 Üst: %22.7
İY 2.5 Alt: %77.3
İY 3.5 Üst: %7.9
İY 3.5 Alt: %92.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.62
+
Dep
7.6
=
Toplam
11.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.7
8.5 Alt: %21.4
9.5 Üst: %68.2
9.5 Alt: %31.8
10.5 Üst: %56.5
10.5 Alt: %43.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.16 Korner (Ev: 1.66, Dep: 3.49)
İY 4.5 Üst: %58.7
İY 4.5 Alt: %41.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %8.7 |
Eşit: %6.0 |
Dep: %85.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.6
Ev: 8.7 • Dep: 19.9
İsabetli Şut
9.9
Ev: 3.1 • Dep: 6.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.3
21.5 Alt: %8.8
23.5 Şut Üst: %82.9
23.5 Alt: %17.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.2
7.5 Alt: %22.8
8.5 İsabetli Üst: %65.8
8.5 Alt: %34.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTanjong Pagar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tanjong Pagar (+1.75)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hougang United (-1.75)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @46.01 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.25 | @44.80 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.00 | @43.59 | %2.3 | %5.3 | @1.02 | %97.7 |
| -0.75 | @20.27 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| -0.50 | @13.45 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -0.25 | @12.49 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| 0.0 | @11.52 | %8.7 | %14.4 | @1.10 | %91.3 |
| +0.25 | @6.35 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| +0.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| +0.75 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +1.00 | @3.65 | %27.4 | %20.4 | @1.38 | %72.6 |
| +1.25 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +1.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.57 | %13.2 |
| +2.00 | @1.17 | %85.3 | %18.7 | @6.79 | %14.7 |
| +2.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +2.50 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +2.75 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +3.00 | @1.65 | %60.5 | %22.5 | @2.53 | %39.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +3.50 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 7.2% | 11.2% | 10.9% | 7.9% | 4.6% |
| 1 Gol | 1.6% | 6.6% | 9.0% | 8.7% | 6.3% | 3.7% |
| 2 Gol | 0.8% | 2.5% | 3.6% | 3.5% | 2.5% | 1.5% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.0% | 0.9% | 0.7% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Tanjong Pagar — Son 5 Maç
M
vs Balestier Khalsa (D)
6 - 0
M
vs Hougang United (E)
1 - 2
M
vs Albirex Niigata S (D)
4 - 0
M
vs Albirex Niigata S (E)
0 - 2
M
vs Hougang United (D)
3 - 0
Hougang United — Son 5 Maç
M
vs Tampines Rovers (E)
0 - 1
G
vs Tanjong Pagar (D)
1 - 2
G
vs Balestier Khalsa (D)
0 - 3
G
vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G
vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Premier League | Tanjong Pagar | 1 - 2 | Hougang United |
| 23.02.2026 | Premier League | Hougang United | 3 - 0 | Tanjong Pagar |
| 07.11.2025 | Cup | Tanjong Pagar | 2 - 3 | Hougang United |
| 13.05.2025 | Premier League | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Hougang United |
| 01.11.2024 | Premier League | Hougang United | 6 - 0 | Tanjong Pagar |
| 11.08.2024 | Premier League | Hougang United | 5 - 1 | Tanjong Pagar |
| 26.05.2024 | Premier League | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Hougang United |
| 25.09.2023 | Cup | Tanjong Pagar | 2 - 1 | Hougang United |