Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Feminine Division 1 •
29.04.2026 — 20:00
Nantes W
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.52
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Lyon W
Elo: 1704λ (Beklenen Gol): 1.77
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nantes W - Lyon W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lyon W %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nantes W xG
1.91
Dengeli
Lyon W xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.5
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%43.1
Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %67.5
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.3
2.5 Üst: %63.8
2.5 Alt: %36.2
3.5 Üst: %41.7
3.5 Alt: %58.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.5
KG Yok
%34.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
1-2
%8.9
2-1
%7.6
2-2
%6.7
0-1
%5.9
0-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2
İY X: %38.9
İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.8
İY 1.5 Üst: %44.4
İY 1.5 Alt: %55.7
İY 2.5 Üst: %18.4
İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
5.53
=
Toplam
10.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.7
8.5 Alt: %26.4
9.5 Üst: %62.2
9.5 Alt: %37.8
10.5 Üst: %49.9
10.5 Alt: %50.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 2.36, Dep: 2.54)
İY 4.5 Üst: %54.3
İY 4.5 Alt: %45.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.2 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %48.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 13.3 • Dep: 14
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4.7 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.9
21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.2
23.5 Alt: %23.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4
7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.2
8.5 Alt: %38.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNantes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lyon W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nantes W (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lyon W (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.25 | @5.92 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.37 | %18.6 | %17.1 | @1.23 | %81.4 |
| -0.75 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -0.50 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| -0.25 | @2.70 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| 0.0 | @2.32 | %43.2 | %24.7 | @1.76 | %56.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +0.75 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +1.00 | @1.40 | %71.6 | %20.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +1.50 | @1.29 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.78 | %17.3 |
| +2.00 | @1.24 | %80.4 | %21.2 | @5.09 | %19.7 |
| +2.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +2.50 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +2.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +3.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %22.4 | @2.11 | %47.3 |
| +3.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +3.50 | @2.45 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 5.9% | 5.9% | 3.5% | 1.5% | 0.5% |
| 1 Gol | 5.0% | 10.9% | 9.0% | 5.3% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 7.7% | 6.8% | 4.0% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.9% | 3.5% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Nantes W — Son 5 Maç
G
vs Marseille W (D)
0 - 2
B
vs Dijon W (D)
1 - 1
G
vs Marseille W (E)
3 - 0
G
vs Le Havre W (E)
2 - 1
B
vs Le Havre W (E)
2 - 2
Lyon W — Son 5 Maç
G
vs Dijon W (E)
4 - 0
G
vs Montpellier W (D)
1 - 5
G
vs Montpellier W (D)
1 - 4
G
vs Montpellier W (E)
4 - 0
G
vs Montpellier W (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.