Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Feminine Division 1 •
25.04.2026 — 22:00
Lens W
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 1.14
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Marseille W
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lens W - Marseille W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lens W %43.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lens W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Marseille W xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.5
X (Beraberlik)
%32.9
2 (Deplasman)
%23.6
Çifte Şans 1X: %76.4
Çifte Şans X2: %56.5
Çifte Şans 12: %67.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.2
0.5 Alt: %15.8
1.5 Üst: %57.9
1.5 Alt: %42.1
2.5 Üst: %29.9
2.5 Alt: %70.1
3.5 Üst: %12.7
3.5 Alt: %87.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.5
KG Yok
%62.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.9
0-0
%15.8
1-1
%14.0
0-1
%10.4
2-0
%9.7
2-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2
İY X: %51.3
İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.1
İY 0.5 Alt: %42.9
İY 1.5 Üst: %21.8
İY 1.5 Alt: %78.2
İY 2.5 Üst: %5.6
İY 2.5 Alt: %94.4
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.38
+
Dep
3.37
=
Toplam
7.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.3
8.5 Alt: %62.7
9.5 Üst: %25.3
9.5 Alt: %74.7
10.5 Üst: %16.0
10.5 Alt: %84.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.56 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %28.7
İY 4.5 Alt: %71.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %29.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 11 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.4
21.5 Alt: %73.6
23.5 Şut Üst: %14.4
23.5 Alt: %85.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.3
7.5 Alt: %65.7
8.5 İsabetli Üst: %22.2
8.5 Alt: %77.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLens W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Marseille W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lens W (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Marseille W (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -1.25 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.00 | @4.00 | %25.0 | %24.6 | @1.33 | %75.0 |
| -0.75 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -0.50 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| 0.0 | @1.55 | %64.7 | %32.9 | @2.83 | %35.3 |
| +0.25 | @1.40 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.3 |
| +0.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.23 | %23.7 |
| +0.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.90 | %16.9 |
| +1.00 | @1.10 | %91.1 | %16.2 | @11.22 | %8.9 |
| +1.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.30 | %8.1 |
| +1.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.38 | %7.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +2.00 | @2.41 | %41.4 | %28.0 | @1.71 | %58.6 |
| +2.25 | @2.89 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| +2.50 | @3.36 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| +2.75 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +3.00 | @6.58 | %15.2 | %17.2 | @1.18 | %84.8 |
| +3.25 | @7.26 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| +3.50 | @7.95 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.8% | 10.4% | 4.4% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.0% | 14.0% | 5.0% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.4% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.7% | 2.8% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Lens W — Son 5 Maç
G
vs Le Havre W (D)
0 - 1
M
vs Saint-Étienne W (D)
2 - 1
M
vs Dijon W (E)
0 - 1
Marseille W — Son 5 Maç
M
vs Nantes W (E)
0 - 2
M
vs Nantes W (D)
3 - 0
B
vs Dijon W (D)
1 - 1
M
vs Dijon W (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.