Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
22.03.2026 — 02:00
Transvaal
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.69
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Voorwaarts
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.00
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Transvaal - Voorwaarts mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 2.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Voorwaarts %44.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Transvaal xG
1.95
Dengeli
Voorwaarts xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.4
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%44.9
Çifte Şans 1X: %55.1
Çifte Şans X2: %67.6
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0
1.5 Alt: %11.0
2.5 Üst: %71.4
2.5 Alt: %28.6
3.5 Üst: %50.5
3.5 Alt: %49.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.2
KG Yok
%28.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.1
1-2
%8.4
2-2
%7.1
2-1
%7.1
1-3
%5.6
0-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.8
İY X: %36.5
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.0
İY 0.5 Alt: %20.0
İY 1.5 Üst: %50.3
İY 1.5 Alt: %49.7
İY 2.5 Üst: %23.0
İY 2.5 Alt: %77.0
İY 3.5 Üst: %8.4
İY 3.5 Alt: %91.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.48
+
Dep
6.03
=
Toplam
11.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.0
8.5 Alt: %19.0
9.5 Üst: %71.2
9.5 Alt: %28.8
10.5 Üst: %59.9
10.5 Alt: %40.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.29 Korner (Ev: 2.52, Dep: 2.77)
İY 4.5 Üst: %61.0
İY 4.5 Alt: %39.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.8 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %50.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 14.4 • Dep: 15.4
İsabetli Şut
10.4
Ev: 5.1 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.1
21.5 Alt: %5.9
23.5 Şut Üst: %87.8
23.5 Alt: %12.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.3
7.5 Alt: %18.7
8.5 İsabetli Üst: %71.0
8.5 Alt: %29.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTransvaal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Voorwaarts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Transvaal (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Voorwaarts (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.25 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.73 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.00 | @5.22 | %19.2 | %16.4 | @1.24 | %80.9 |
| -0.75 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.50 | @3.08 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.25 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| 0.0 | @2.37 | %42.2 | %23.2 | @1.73 | %57.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.50 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +0.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +1.00 | @1.44 | %69.2 | %19.6 | @3.25 | %30.8 |
| +1.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.64 | %27.4 |
| +1.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.04 | %12.4 |
| +2.00 | @1.16 | %86.2 | %18.0 | @7.24 | %13.8 |
| +2.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +2.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.41 | %29.4 |
| +2.75 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +3.00 | @1.60 | %62.6 | %21.4 | @2.68 | %37.4 |
| +3.25 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +3.50 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 4.5% | 5.1% | 3.4% | 1.7% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.7% | 9.3% | 8.7% | 5.8% | 2.9% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.3% | 7.3% | 4.9% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.1% | 4.1% | 2.8% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.7% | 1.7% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Transvaal — Son 5 Maç
B
vs Inter Moengotapoe (E)
1 - 1
G
vs FC Inter Wanica (E)
2 - 0
G
vs PVV (E)
2 - 0
G
vs PVV (D)
0 - 1
M
vs PVV (D)
1 - 0
Voorwaarts — Son 5 Maç
G
vs Flora (D)
2 - 6
B
vs Flora (E)
2 - 2
G
vs Flora (D)
2 - 3
M
vs Flora (E)
1 - 3
G
vs Flora (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.