Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cyprus
1. Division •
19.04.2026 — 18:00
ODD Ballklubb
Elo: 1578λ (Beklenen Gol): 1.73
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Stabaek
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%77
ODD Ballklubb - Stabaek mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.73, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre ODD Ballklubb %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
ODD Ballklubb xG
2.00
Dengeli
Stabaek xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.4
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%23.2
Çifte Şans 1X: %76.8
Çifte Şans X2: %48.6
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.3
1.5 Alt: %21.7
2.5 Üst: %53.8
2.5 Alt: %46.2
3.5 Üst: %31.5
3.5 Alt: %68.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
2-1
%9.7
1-0
%9.4
2-0
%8.9
0-0
%6.7
1-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.1
İY X: %41.5
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2
İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %37.1
İY 1.5 Alt: %62.9
İY 2.5 Üst: %13.6
İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.57
+
Dep
4.08
=
Toplam
9.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.7
8.5 Alt: %37.3
9.5 Üst: %49.8
9.5 Alt: %50.2
10.5 Üst: %37.4
10.5 Alt: %62.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.56, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %45.7
İY 4.5 Alt: %54.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.4 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %26.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 14.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5.2 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.1
21.5 Alt: %27.9
23.5 Şut Üst: %56.8
23.5 Alt: %43.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6
7.5 Alt: %37.5
8.5 İsabetli Üst: %48.9
8.5 Alt: %51.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiODD Ballklubb
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stabaek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
ODD Ballklubb (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stabaek (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -1.25 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -1.00 | @2.74 | %36.4 | %22.9 | @1.57 | %63.6 |
| -0.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -0.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| 0.0 | @1.46 | %68.6 | %25.6 | @3.19 | %31.4 |
| +0.25 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.74 | %26.8 |
| +0.50 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.28 | %23.3 |
| +0.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.72 | %17.5 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %14.2 | @9.41 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.97 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.00 | @1.41 | %70.9 | %24.7 | @3.43 | %29.1 |
| +2.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +2.50 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| +3.00 | @2.51 | %39.8 | %22.5 | @1.66 | %60.2 |
| +3.25 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| +3.50 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 5.7% | 3.6% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.5% | 12.2% | 6.2% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 9.8% | 5.4% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.2% | 5.7% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.5% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
ODD Ballklubb — Son 5 Maç
B
vs Stabaek (D)
2 - 2
G
vs Stabaek (E)
2 - 0
G
vs Stabaek (E)
4 - 0
B
vs Stabaek (D)
0 - 0
G
vs Stabaek (E)
3 - 1
Stabaek — Son 5 Maç
G
vs Asane (E)
4 - 0
M
vs Kongsvinger (E)
2 - 3
G
vs Asane (E)
2 - 0
B
vs ODD Ballklubb (E)
2 - 2
M
vs Kongsvinger (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | 1. Division | Stabaek | 2 - 2 | ODD Ballklubb |
| 30.07.2025 | 1. Division | ODD Ballklubb | 2 - 0 | Stabaek |
| 06.08.2023 | Eliteserien | ODD Ballklubb | 4 - 0 | Stabaek |
| 10.04.2023 | Eliteserien | Stabaek | 0 - 0 | ODD Ballklubb |
| 12.12.2021 | Eliteserien | ODD Ballklubb | 3 - 1 | Stabaek |
| 19.05.2021 | Eliteserien | Stabaek | 2 - 2 | ODD Ballklubb |