Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
KNVB Beker •
04.02.2026 — 23:00
PSV Eindhoven
Elo: 1600λ (Beklenen Gol): 1.99
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Heerenveen
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%89
PSV Eindhoven - Heerenveen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSV Eindhoven %61.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
PSV Eindhoven xG
2.31
Dengeli
Heerenveen xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.7
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%15.8
Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %38.3
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.2
1.5 Alt: %20.8
2.5 Üst: %55.3
2.5 Alt: %44.7
3.5 Üst: %32.9
3.5 Alt: %67.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.9
1-1
%10.7
1-0
%10.2
2-1
%9.9
3-0
%7.2
3-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.8
İY X: %39.6
İY 2: %15.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.0
İY 0.5 Alt: %28.0
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.2
İY 2.5 Alt: %85.8
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.08
+
Dep
3.68
=
Toplam
9.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.9
8.5 Alt: %36.1
9.5 Üst: %51.1
9.5 Alt: %48.9
10.5 Üst: %38.6
10.5 Alt: %61.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.49 Korner (Ev: 2.8, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.9 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %17.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 16.2 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.5
21.5 Alt: %25.5
23.5 Şut Üst: %59.7
23.5 Alt: %40.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.4
7.5 Alt: %35.6
8.5 İsabetli Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPSV Eindhoven
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Heerenveen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
PSV Eindhoven (-1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %24.0
Heerenveen (+1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.70 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| -1.25 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -1.00 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %24.0 | @1.95 | %51.2 |
| -0.75 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| -0.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| -0.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| 0.0 | @1.26 | %79.3 | %22.9 | @4.82 | %20.8 |
| +0.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.53 | %18.1 |
| +0.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
| +0.75 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.85 | %11.3 |
| +1.00 | @1.06 | %94.0 | %10.6 | @16.53 | %6.1 |
| +1.25 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.50 | %5.7 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.48 | %5.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
| +2.00 | @1.39 | %72.1 | %24.3 | @3.58 | %27.9 |
| +2.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.50 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.00 | @2.43 | %41.2 | %22.7 | @1.70 | %58.8 |
| +3.25 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +3.50 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 4.3% | 2.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.4% | 10.9% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.1% | 10.1% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.3% | 6.7% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.6% | 3.3% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
PSV Eindhoven — Son 5 Maç
G
vs Heerenveen (D)
0 - 2
G
vs Heerenveen (E)
2 - 1
M
vs Heerenveen (D)
1 - 0
B
vs Club Brugge KV (E)
1 - 1
G
vs Heerenveen (D)
0 - 8
Heerenveen — Son 5 Maç
M
vs PSV Eindhoven (E)
0 - 2
M
vs PSV Eindhoven (D)
2 - 1
G
vs PSV Eindhoven (E)
1 - 0
M
vs PSV Eindhoven (E)
0 - 8
M
vs PSV Eindhoven (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Eredivisie | Heerenveen | 0 - 2 | PSV Eindhoven |
| 08.03.2025 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 2 - 1 | Heerenveen |
| 14.12.2024 | Eredivisie | Heerenveen | 1 - 0 | PSV Eindhoven |
| 25.04.2024 | Eredivisie | Heerenveen | 0 - 8 | PSV Eindhoven |
| 07.12.2023 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 2 - 0 | Heerenveen |
| 21.05.2023 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 3 - 3 | Heerenveen |
| 09.10.2022 | Eredivisie | Heerenveen | 0 - 1 | PSV Eindhoven |