Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
18.03.2026 — 02:00
Broki
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 3.48
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
FC Inter Wanica
Elo: 1379λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Broki - FC Inter Wanica mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.48, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Broki %83.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Broki xG
3.47
Dengeli
FC Inter Wanica xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%83.2
X (Beraberlik)
%10.7
2 (Deplasman)
%6.2
Çifte Şans 1X: %93.8
Çifte Şans X2: %16.9
Çifte Şans 12: %89.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.9
1.5 Alt: %6.1
2.5 Üst: %81.9
2.5 Alt: %18.1
3.5 Üst: %64.6
3.5 Alt: %35.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.4
KG Yok
%39.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%8.3
3-1
%8.0
4-0
%7.2
2-0
%7.1
4-1
%7.0
2-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %64.2
İY X: %26.4
İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.5
İY 0.5 Alt: %14.5
İY 1.5 Üst: %59.3
İY 1.5 Alt: %40.7
İY 2.5 Üst: %30.9
İY 2.5 Alt: %69.1
İY 3.5 Üst: %12.4
İY 3.5 Alt: %87.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.09
+
Dep
3.8
=
Toplam
12.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.5
8.5 Alt: %10.5
9.5 Üst: %82.7
9.5 Alt: %17.3
10.5 Üst: %73.9
10.5 Alt: %26.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.93 Korner (Ev: 4.18, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %70.6
İY 4.5 Alt: %29.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %91.2 |
Eşit: %3.8 |
Dep: %5.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.1
Ev: 24 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
12.1
Ev: 9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3
21.5 Alt: %1.7
23.5 Şut Üst: %95.8
23.5 Alt: %4.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.5
7.5 Alt: %8.5
8.5 İsabetli Üst: %85.2
8.5 Alt: %14.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBroki
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Inter Wanica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Broki (-2.00)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %22.3
FC Inter Wanica (+2.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %22.2
+4.00 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.66 | %37.7 |
| -1.25 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| -1.00 | @1.31 | %76.3 | %18.3 | @4.22 | %23.7 |
| -0.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| -0.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.17 | %19.4 |
| -0.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.10 | %14.1 |
| 0.0 | @1.09 | %91.9 | %12.3 | @12.38 | %8.1 |
| +0.25 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.24 | %7.6 |
| +0.50 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.11 | %7.1 |
| +0.75 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.90 | %4.8 |
| +1.00 | @1.02 | %97.6 | %4.8 | @42.31 | %2.4 |
| +1.25 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @43.39 | %2.3 |
| +1.50 | @1.02 | %97.8 | %0.0 | @44.46 | %2.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.19 | %7.6 |
| +2.00 | @1.09 | %91.8 | %13.8 | @12.22 | %8.2 |
| +2.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
| +2.50 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.9 |
| +2.75 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.32 | %23.2 |
| +3.00 | @1.35 | %74.0 | %20.0 | @3.84 | %26.0 |
| +3.25 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +3.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.4% | 4.9% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.0% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 9.6% | 9.3% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 8.3% | 8.1% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 5.8% | 5.6% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
Broki — Son 5 Maç
G
vs Notch (E)
5 - 1
M
vs Notch (D)
3 - 1
M
vs Notch (D)
2 - 1
M
vs Notch (E)
1 - 2
B
vs Notch (E)
0 - 0
FC Inter Wanica — Son 5 Maç
M
vs Transvaal (D)
2 - 0
M
vs Inter Moengotapoe (D)
4 - 1
M
vs Inter Moengotapoe (E)
1 - 4
B
vs Inter Moengotapoe (D)
2 - 2
M
vs Inter Moengotapoe (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.