Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Segunda División RFEF - Group 2 •
02.05.2026 — 13:00
Eibar II
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 1.59
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Náxara
Elo: 1444λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Eibar II - Náxara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.59, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eibar II %51.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eibar II xG
1.95
Dengeli
Náxara xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.5
X (Beraberlik)
%26.9
2 (Deplasman)
%21.7
Çifte Şans 1X: %78.3
Çifte Şans X2: %48.5
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2
0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.1
1.5 Alt: %26.9
2.5 Üst: %46.8
2.5 Alt: %53.2
3.5 Üst: %25.2
3.5 Alt: %74.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.8
KG Yok
%50.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-0
%11.6
2-0
%10.0
2-1
%9.5
0-0
%8.7
0-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.3
İY X: %43.9
İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.4
İY 0.5 Alt: %32.6
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.29
+
Dep
3.77
=
Toplam
9.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.2
8.5 Alt: %44.8
9.5 Üst: %42.0
9.5 Alt: %58.0
10.5 Üst: %30.1
10.5 Alt: %69.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.43, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %40.4
İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.2 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %24.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 13.8 • Dep: 9
İsabetli Şut
8
Ev: 4.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.1
21.5 Alt: %41.0
23.5 Şut Üst: %42.4
23.5 Alt: %57.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.4
7.5 Alt: %45.7
8.5 İsabetli Üst: %40.4
8.5 Alt: %59.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEibar II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Náxara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eibar II (-0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Náxara (+0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -1.25 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| -1.00 | @2.79 | %35.8 | %24.0 | @1.56 | %64.2 |
| -0.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| -0.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| 0.0 | @1.42 | %70.2 | %27.0 | @3.36 | %29.8 |
| +0.25 | @1.34 | %74.9 | %0.0 | @3.98 | %25.2 |
| +0.50 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.60 | %21.8 |
| +0.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %14.0 | @11.04 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.93 | %8.4 |
| +1.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.83 | %7.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
| +2.00 | @1.58 | %63.2 | %26.5 | @2.72 | %36.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.50 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.75 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.00 | @3.16 | %31.6 | %21.7 | @1.46 | %68.4 |
| +3.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| +3.50 | @4.04 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.8% | 6.6% | 3.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.7% | 12.9% | 5.7% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.0% | 9.5% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.3% | 5.1% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.1% | 2.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Eibar II — Son 5 Maç
B
vs Náxara (D)
1 - 1
Náxara — Son 5 Maç
B
vs Eibar II (E)
1 - 1
M
vs Barbastro (E)
0 - 3
M
vs Barbastro (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Segunda División RFEF - Group 2 | Náxara | 1 - 1 | Eibar II |