Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Macaristan
NB II •
05.04.2026 — 20:00
Soroksar
Elo: 1570λ (Beklenen Gol): 2.66
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
BVSC
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%89
Soroksar - BVSC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.66, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Soroksar %65.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Soroksar xG
2.75
Dengeli
BVSC xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.3
X (Beraberlik)
%18.1
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %34.7
Çifte Şans 12: %82.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.2
1.5 Alt: %8.8
2.5 Üst: %75.9
2.5 Alt: %24.1
3.5 Üst: %56.2
3.5 Alt: %43.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.7
KG Yok
%31.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.7
3-1
%7.7
1-1
%7.1
2-0
%6.6
3-0
%5.9
2-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.5
İY X: %32.9
İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.3
İY 0.5 Alt: %17.7
İY 1.5 Üst: %54.0
İY 1.5 Alt: %46.0
İY 2.5 Üst: %26.1
İY 2.5 Alt: %73.9
İY 3.5 Üst: %10.0
İY 3.5 Alt: %90.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.43
+
Dep
4.57
=
Toplam
11.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5
8.5 Alt: %15.5
9.5 Üst: %75.7
9.5 Alt: %24.3
10.5 Üst: %65.2
10.5 Alt: %34.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 3.42, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %64.5
İY 4.5 Alt: %35.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.3 |
Eşit: %8.4 |
Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.5
Ev: 20.2 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
11.1
Ev: 7.2 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.9
21.5 Alt: %3.1
23.5 Şut Üst: %92.8
23.5 Alt: %7.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.1
7.5 Alt: %13.9
8.5 İsabetli Üst: %77.3
8.5 Alt: %22.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSoroksar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
BVSC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Soroksar (-1.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
BVSC (+1.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| -1.25 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| -1.00 | @1.86 | %53.7 | %21.3 | @2.16 | %46.3 |
| -0.75 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| -0.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| -0.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| 0.0 | @1.27 | %78.5 | %19.1 | @4.66 | %21.5 |
| +0.25 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +0.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
| +0.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.77 | %12.9 |
| +1.00 | @1.09 | %92.2 | %10.3 | @12.74 | %7.9 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.47 | %7.4 |
| +1.50 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.21 | %7.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.86 | %10.2 |
| +2.00 | @1.13 | %88.9 | %16.2 | @8.99 | %11.1 |
| +2.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.28 | %19.0 |
| +2.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +2.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +3.00 | @1.47 | %67.8 | %20.8 | @3.11 | %32.2 |
| +3.25 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.50 | %40.1 |
| +3.50 | @1.86 | %53.7 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 2.1% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.7% | 7.5% | 4.6% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.2% | 6.1% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.2% | 8.2% | 5.4% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.1% | 5.4% | 3.6% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.2% | 2.9% | 1.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
Soroksar — Son 5 Maç
G
vs Kozarmisleny FC (E)
3 - 2
G
vs BVSC (D)
0 - 4
G
vs Fehérvár FC (E)
3 - 1
M
vs BVSC (D)
2 - 1
B
vs Kozarmisleny FC (D)
1 - 1
BVSC — Son 5 Maç
M
vs Soroksar (E)
0 - 4
G
vs Soroksar (E)
2 - 1
B
vs Soroksar (D)
3 - 3
M
vs Soroksar (D)
2 - 0
B
vs Soroksar (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Friendlies Clubs | BVSC | 0 - 4 | Soroksar |
| 05.10.2025 | NB II | BVSC | 2 - 1 | Soroksar |
| 25.05.2025 | NB II | Soroksar | 3 - 3 | BVSC |
| 02.02.2025 | Friendlies Clubs | Soroksar | 2 - 0 | BVSC |
| 01.12.2024 | NB II | BVSC | 0 - 0 | Soroksar |
| 11.02.2024 | NB II | Soroksar | 2 - 1 | BVSC |
| 13.08.2023 | NB II | BVSC | 1 - 2 | Soroksar |