Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Paraguay
Division Profesional - Apertura •
11.04.2026 — 02:30
Club Sp. San Lorenzo
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 1.15
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Club Guarani
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%79
Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Guarani %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Sp. San Lorenzo xG
1.55
Dengeli
Club Guarani xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.8
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%45.0
Çifte Şans 1X: %55.0
Çifte Şans X2: %72.2
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.6
1.5 Alt: %24.4
2.5 Üst: %50.1
2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.1
3.5 Alt: %71.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
0-1
%9.6
1-2
%9.2
0-2
%8.0
0-0
%7.8
1-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.1
İY X: %43.3
İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2
İY 0.5 Alt: %30.8
İY 1.5 Üst: %34.6
İY 1.5 Alt: %65.4
İY 2.5 Üst: %12.1
İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.4
+
Dep
5
=
Toplam
9.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.6
8.5 Alt: %40.5
9.5 Üst: %46.5
9.5 Alt: %53.5
10.5 Üst: %34.2
10.5 Alt: %65.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 2.02, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %43.4
İY 4.5 Alt: %56.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.9 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %51.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 11.1 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.4
21.5 Alt: %34.6
23.5 Şut Üst: %49.2
23.5 Alt: %50.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.7
7.5 Alt: %42.3
8.5 İsabetli Üst: %43.8
8.5 Alt: %56.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Sp. San Lorenzo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Guarani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Sp. San Lorenzo (+0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Club Guarani (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.76 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| -1.25 | @8.04 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -1.00 | @7.32 | %13.7 | %16.4 | @1.16 | %86.3 |
| -0.75 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -0.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -0.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| 0.0 | @2.61 | %38.4 | %27.4 | @1.62 | %61.6 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +0.50 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +0.75 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +1.00 | @1.41 | %70.9 | %22.1 | @3.43 | %29.1 |
| +1.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +1.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +2.00 | @1.49 | %67.0 | %25.7 | @3.03 | %33.0 |
| +2.25 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +2.75 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +3.00 | @2.82 | %35.5 | %22.1 | @1.55 | %64.5 |
| +3.25 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +3.50 | @3.62 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 9.6% | 8.0% | 4.1% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.1% | 13.1% | 9.3% | 4.7% | 1.8% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.6% | 7.0% | 5.3% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.7% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Club Sp. San Lorenzo — Son 5 Maç
M
vs Club Guarani (D)
3 - 1
M
vs Club Guarani (D)
2 - 1
B
vs Club Guarani (E)
1 - 1
B
vs Club Guarani (D)
0 - 0
B
vs Club Guarani (E)
0 - 0
Club Guarani — Son 5 Maç
B
vs 2 de Mayo (E)
1 - 1
M
vs Sportivo Luqueno (D)
3 - 2
G
vs Club Sp. San Lorenzo (E)
3 - 1
G
vs Sportivo Luqueno (E)
2 - 1
M
vs 2 de Mayo (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 3 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |
| 17.11.2020 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 2 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |
| 10.08.2020 | Division Profesional - Apertura | Club Sp. San Lorenzo | 1 - 1 | Club Guarani |
| 18.01.2020 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 0 - 0 | Club Sp. San Lorenzo |
| 10.11.2019 | Division Profesional - Clausura | Club Sp. San Lorenzo | 0 - 0 | Club Guarani |
| 25.08.2019 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 3 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |
| 09.04.2019 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 4 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |