Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round • 31.05.2026 — 16:00

Oliveira Hospital

Elo: 1556
λ (Beklenen Gol): 2.05
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Atlético Malveira

Elo: 1459
λ (Beklenen Gol): 0.55
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Oliveira Hospital - Atlético Malveira mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.05, Dep: 0.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oliveira Hospital %72.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %63.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Oliveira Hospital xG 2.35
Dengeli
Atlético Malveira xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %72.1
X (Beraberlik) %19.7
2 (Deplasman) %8.2

Çifte Şans 1X: %91.8
Çifte Şans X2: %27.9
Çifte Şans 12: %80.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8 0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.0 1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %48.3 2.5 Alt: %51.7
3.5 Üst: %26.5 3.5 Alt: %73.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.6
KG Yok %62.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%15.6
1-0
%14.5
3-0
%10.7
1-1
%9.0
2-1
%8.6
0-0
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.1 İY X: %39.6 İY 2: %9.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.1 İY 1.5 Alt: %66.9
İY 2.5 Üst: %11.2 İY 2.5 Alt: %88.8
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.21
+
Dep 2.91
=
Toplam 9.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.1 8.5 Alt: %44.0
9.5 Üst: %42.9 9.5 Alt: %57.1
10.5 Üst: %30.9 10.5 Alt: %69.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.2 Korner (Ev: 2.86, Dep: 1.34)
İY 4.5 Üst: %41.0 İY 4.5 Alt: %59.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %82.6 | Eşit: %7.5 | Dep: %9.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.1
Ev: 16.6 • Dep: 6.5
İsabetli Şut 8.1
Ev: 5.9 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.9 21.5 Alt: %38.1
23.5 Şut Üst: %45.4 23.5 Alt: %54.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.6 7.5 Alt: %43.4
8.5 İsabetli Üst: %42.6 8.5 Alt: %57.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Oliveira Hospital
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Malveira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Oliveira Hospital (-1.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atlético Malveira (+1.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.17 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
-1.25 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
-1.00 @1.62 %61.9 %25.4 @2.63 %38.1
-0.75 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.6
-0.50 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
-0.25 @1.26 %79.6 %0.0 @4.89 %20.4
0.0 @1.12 %89.6 %20.1 @9.59 %10.4
+0.25 @1.10 %90.7 %0.0 @10.79 %9.3
+0.50 @1.09 %91.7 %0.0 @12.00 %8.3
+0.75 @1.06 %94.7 %0.0 @18.79 %5.3
+1.00 @1.02 %97.9 %6.4 @47.56 %2.1
+1.25 @1.02 %98.0 %0.0 @49.18 %2.0
+1.50 @1.02 %98.0 %0.0 @50.80 %2.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.6 %0.0 @3.28 %30.5
+2.00 @1.56 %64.2 %26.2 @2.79 %35.9
+2.25 @1.84 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+2.50 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.7
+2.75 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
+3.00 @3.09 %32.3 %22.2 @1.48 %67.7
+3.25 @3.53 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.2% 3.5% 1.1% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 14.8% 9.2% 2.4% 0.4% 0.1% 0.0%
2 Gol 15.9% 8.8% 2.4% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 10.9% 6.0% 1.7% 0.3% 0.0% 0.0%
4 Gol 5.6% 3.1% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 2.3% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Oliveira Hospital — Son 5 Maç
G vs Atlético Malveira (D)
0 - 2
Atlético Malveira — Son 5 Maç
M vs Vitória de Sernache (E)
0 - 3
M vs Oliveira Hospital (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
10.05.2026 Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round Atlético Malveira 0 - 2 Oliveira Hospital