Maç Listesine Dön
Norveç Nasjonal U19 Champions League • 30.03.2026 — 17:30

KFUM U19

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 2.83
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Stabæk U19

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 2.43
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
KFUM U19 - Stabæk U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.83, Dep: 2.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre KFUM U19 %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %86.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
KFUM U19 xG 3.07
Dengeli
Stabæk U19 xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.6
X (Beraberlik) %18.2
2 (Deplasman) %34.2

Çifte Şans 1X: %65.8
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %81.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1 0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %97.0 1.5 Alt: %3.0
2.5 Üst: %89.6 2.5 Alt: %10.4
3.5 Üst: %77.0 3.5 Alt: %23.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %86.1
KG Yok %13.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.2
3-2
%5.8
2-1
%5.1
2-3
%5.0
3-1
%4.8
3-3
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.2 İY X: %30.1 İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.5 İY 0.5 Alt: %10.5
İY 1.5 Üst: %69.0 İY 1.5 Alt: %31.0
İY 2.5 Üst: %41.4 İY 2.5 Alt: %58.7
İY 3.5 Üst: %20.3 İY 3.5 Alt: %79.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.78
+
Dep 6.95
=
Toplam 14.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.7 8.5 Alt: %4.3
9.5 Üst: %92.1 9.5 Alt: %7.9
10.5 Üst: %86.8 10.5 Alt: %13.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.78 Korner (Ev: 3.58, Dep: 3.2)
İY 4.5 Üst: %80.6 İY 4.5 Alt: %19.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.3 | Eşit: %10.3 | Dep: %36.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 39.4
Ev: 21.3 • Dep: 18
İsabetli Şut 13.8
Ev: 7.6 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9 21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.7 23.5 Alt: %0.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.4 7.5 Alt: %3.6
8.5 İsabetli Üst: %93.1 8.5 Alt: %6.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
KFUM U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stabæk U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
KFUM U19 (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stabæk U19 (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.46
%68.6 İhtimal
İade (Push): %18.5
+4.00 Gol Alt
@3.18
%31.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
-1.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
-1.00 @2.98 %33.6 %18.4 @1.51 %66.4
-0.75 @2.48 %40.3 %0.0 @1.68 %59.7
-0.50 @2.18 %45.8 %0.0 @1.85 %54.2
-0.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
0.0 @1.74 %57.3 %20.1 @2.34 %42.7
+0.25 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+0.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+0.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+1.00 @1.28 %78.2 %15.8 @4.59 %21.8
+1.25 @1.25 %80.1 %0.0 @5.02 %19.9
+1.50 @1.22 %81.7 %0.0 @5.45 %18.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.04 %96.6 %0.0 @28.96 %3.5
+2.00 @1.04 %96.4 %8.3 @27.70 %3.6
+2.25 @1.08 %92.2 %0.0 @12.86 %7.8
+2.50 @1.13 %88.4 %0.0 @8.63 %11.6
+2.75 @1.14 %87.5 %0.0 @8.02 %12.5
+3.00 @1.16 %86.5 %14.0 @7.42 %13.5
+3.25 @1.25 %80.0 %0.0 @5.00 %20.0
+3.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.9% 1.1% 1.7% 1.4% 0.8% 0.4%
1 Gol 1.3% 4.3% 4.8% 3.9% 2.4% 1.2%
2 Gol 2.3% 5.6% 6.8% 5.5% 3.4% 1.6%
3 Gol 2.2% 5.3% 6.5% 5.2% 3.2% 1.5%
4 Gol 1.5% 3.8% 4.6% 3.7% 2.3% 1.1%
5 Gol 0.9% 2.1% 2.6% 2.1% 1.3% 0.6%
KFUM U19 — Son 5 Maç
M vs HamKam U19 (D)
6 - 0
G vs Sandnes Ulf U19 (E)
2 - 0
B vs Lillestrøm U19 (D)
1 - 1
B vs Sogndal U19 (D)
3 - 3
G vs Molde U19 (E)
4 - 3
Stabæk U19 — Son 5 Maç
G vs Odd U19 (E)
2 - 1
M vs Sandefjord U19 (D)
4 - 1
G vs Sandnes Ulf U19 (E)
11 - 1
B vs Viking U19 (D)
2 - 2
G vs Aalesunds U19 (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.