Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
25.01.2026 — 20:00
Villanueva Pardillo
Elo: 1444λ (Beklenen Gol): 1.23
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Alcobendas Sport
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%80
Villanueva Pardillo - Alcobendas Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villanueva Pardillo %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villanueva Pardillo xG
1.60
Dengeli
Alcobendas Sport xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.5
X (Beraberlik)
%30.3
2 (Deplasman)
%30.2
Çifte Şans 1X: %69.9
Çifte Şans X2: %60.5
Çifte Şans 12: %69.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.4
1.5 Alt: %32.6
2.5 Üst: %39.8
2.5 Alt: %60.2
3.5 Üst: %19.6
3.5 Alt: %80.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.9
KG Yok
%53.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.7
0-0
%11.2
0-1
%9.7
2-1
%8.2
2-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2
İY X: %47.3
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.4
İY 0.5 Alt: %36.6
İY 1.5 Üst: %28.0
İY 1.5 Alt: %72.0
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
3.97
=
Toplam
8.53
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.1
8.5 Alt: %51.9
9.5 Üst: %35.1
9.5 Alt: %64.9
10.5 Üst: %24.0
10.5 Alt: %76.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.92 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %35.6
İY 4.5 Alt: %64.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.2 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %35.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 11.6 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.3
21.5 Alt: %54.7
23.5 Şut Üst: %29.3
23.5 Alt: %70.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.9
7.5 Alt: %54.1
8.5 İsabetli Üst: %32.3
8.5 Alt: %67.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillanueva Pardillo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alcobendas Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villanueva Pardillo (-0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alcobendas Sport (+0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.67 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.25 | @5.05 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.00 | @4.43 | %22.6 | %21.8 | @1.29 | %77.5 |
| -0.75 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| 0.0 | @1.76 | %56.7 | %30.4 | @2.31 | %43.3 |
| +0.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +0.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.2 |
| +0.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.00 | @1.17 | %85.5 | %18.3 | @6.90 | %14.5 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.67 | %13.0 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.44 | %11.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.00 | @1.82 | %54.9 | %27.7 | @2.22 | %45.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %53.9 |
| +2.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +2.75 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| +3.00 | @4.10 | %24.4 | %20.3 | @1.32 | %75.6 |
| +3.25 | @4.62 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +3.50 | @5.14 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 9.7% | 5.6% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.7% | 14.2% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.8% | 8.2% | 4.3% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.2% | 3.4% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Villanueva Pardillo — Son 5 Maç
B
vs Carabanchel (D)
0 - 0
M
vs Móstoles (E)
1 - 2
G
vs Alcobendas Sport (D)
0 - 1
B
vs Colonia Moscardó (E)
1 - 1
M
vs Móstoles (D)
2 - 0
Alcobendas Sport — Son 5 Maç
M
vs Leganés II (E)
0 - 1
M
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 1
M
vs Leganés II (E)
1 - 2
M
vs Leganés II (D)
4 - 0
B
vs Leganés II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 0 - 1 | Villanueva Pardillo |
| 28.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 0 - 1 | Villanueva Pardillo |
| 10.09.2023 | Tercera División RFEF - Group 7 | Villanueva Pardillo | 1 - 1 | Alcobendas Sport |
| 28.02.2021 | Tercera División RFEF - Group 7 | Villanueva Pardillo | 0 - 1 | Alcobendas Sport |
| 09.12.2020 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 1 - 0 | Villanueva Pardillo |