Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 7 •
10.05.2026 — 12:30
Leganés II
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Alcobendas Sport
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%79
Leganés II - Alcobendas Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leganés II %35.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leganés II xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Alcobendas Sport xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.8
X (Beraberlik)
%33.6
2 (Deplasman)
%30.7
Çifte Şans 1X: %69.3
Çifte Şans X2: %64.2
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.4
0.5 Alt: %15.6
1.5 Üst: %58.3
1.5 Alt: %41.7
2.5 Üst: %30.3
2.5 Alt: %69.7
3.5 Üst: %12.9
3.5 Alt: %87.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.1
KG Yok
%60.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.6
1-1
%14.5
1-0
%13.7
0-1
%12.3
2-0
%7.5
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.8
İY X: %51.5
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.3
İY 0.5 Alt: %42.7
İY 1.5 Üst: %22.1
İY 1.5 Alt: %77.9
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.11
+
Dep
3.69
=
Toplam
7.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.9
8.5 Alt: %62.1
9.5 Üst: %25.9
9.5 Alt: %74.1
10.5 Üst: %16.5
10.5 Alt: %83.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %29.1
İY 4.5 Alt: %70.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.8 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %36.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19
Ev: 10.2 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.1
21.5 Alt: %72.9
23.5 Şut Üst: %14.9
23.5 Alt: %85.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.6
7.5 Alt: %65.4
8.5 İsabetli Üst: %22.4
8.5 Alt: %77.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLeganés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alcobendas Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Leganés II (0.0)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %33.6
Alcobendas Sport (+0.00)
@2.17
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.12 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.25 | @6.34 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.00 | @5.57 | %18.0 | %21.7 | @1.22 | %82.1 |
| -0.75 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -0.50 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| -0.25 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %33.6 | @2.17 | %46.2 |
| +0.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +0.50 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +0.75 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.32 | %23.2 |
| +1.00 | @1.16 | %86.2 | %19.5 | @7.23 | %13.8 |
| +1.25 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.11 | %12.3 |
| +1.50 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.99 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +2.00 | @2.38 | %42.0 | %28.1 | @1.72 | %58.0 |
| +2.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| +2.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +2.75 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +3.00 | @6.43 | %15.6 | %17.4 | @1.18 | %84.5 |
| +3.25 | @7.10 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| +3.50 | @7.78 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.6% | 12.3% | 6.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.8% | 14.5% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.5% | 6.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.5% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Leganés II — Son 5 Maç
M
vs Carabanchel (E)
0 - 1
G
vs Alcobendas Sport (D)
0 - 1
G
vs Alcobendas Sport (D)
1 - 2
G
vs Alcobendas Sport (E)
4 - 0
B
vs Alcobendas Sport (D)
1 - 1
Alcobendas Sport — Son 5 Maç
B
vs Carabanchel (D)
0 - 0
G
vs Villanueva Pardillo (D)
1 - 2
M
vs Leganés II (E)
0 - 1
M
vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 1
M
vs Leganés II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 0 - 1 | Leganés II |
| 18.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 1 - 2 | Leganés II |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 4 - 0 | Alcobendas Sport |
| 13.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 7 | Alcobendas Sport | 1 - 1 | Leganés II |
| 25.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 1 - 2 | Alcobendas Sport |
| 17.11.2019 | Tercera División RFEF - Group 7 | Leganés II | 2 - 3 | Alcobendas Sport |