Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 7 • 10.05.2026 — 12:30

Leganés II

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.53
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Alcobendas Sport

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%77
Leganés II - Alcobendas Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leganés II %44.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leganés II xG 1.91
Dengeli
Alcobendas Sport xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.1
X (Beraberlik) %27.1
2 (Deplasman) %28.8

Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %56.0
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.4 1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.1 2.5 Alt: %48.9
3.5 Üst: %29.0 3.5 Alt: %71.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.4
KG Yok %44.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%9.2
2-1
%9.2
2-0
%7.7
0-0
%7.5
1-2
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2 İY X: %43.0 İY 2: %23.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7 İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.3 İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.5 İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.15
+
Dep 4.28
=
Toplam 9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.0 8.5 Alt: %40.0
9.5 Üst: %46.9 9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6 10.5 Alt: %65.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %43.7 İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.6 | Eşit: %12.7 | Dep: %32.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 13.3 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.7 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.2 21.5 Alt: %32.9
23.5 Şut Üst: %51.1 23.5 Alt: %48.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.2 7.5 Alt: %40.8
8.5 İsabetli Üst: %45.3 8.5 Alt: %54.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Leganés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alcobendas Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Leganés II (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alcobendas Sport (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.51 %22.2 %0.0 @1.28 %77.9
-1.25 @4.02 %24.9 %0.0 @1.33 %75.2
-1.00 @3.53 %28.3 %21.7 @1.39 %71.7
-0.75 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
-0.50 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.2
-0.25 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
0.0 @1.66 %60.3 %27.3 @2.52 %39.7
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+0.50 @1.41 %71.1 %0.0 @3.46 %28.9
+0.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.47 %22.4
+1.00 @1.17 %85.5 %16.8 @6.88 %14.5
+1.25 @1.15 %86.8 %0.0 @7.57 %13.2
+1.50 @1.14 %87.9 %0.0 @8.27 %12.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.7 %0.0 @3.67 %27.3
+2.00 @1.47 %68.1 %25.5 @3.13 %31.9
+2.25 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
+2.50 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+2.75 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.4
+3.00 @2.73 %36.7 %22.2 @1.58 %63.3
+3.25 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
+3.50 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.6% 7.0% 4.7% 1.9% 0.6% 0.1%
1 Gol 9.2% 13.0% 7.2% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.7% 9.2% 5.5% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.9% 4.7% 2.8% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.5% 1.8% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Leganés II — Son 5 Maç
G vs Alcobendas Sport (D)
0 - 1
G vs Alcobendas Sport (D)
1 - 2
G vs Alcobendas Sport (E)
4 - 0
B vs Alcobendas Sport (D)
1 - 1
M vs Alcobendas Sport (E)
1 - 2
Alcobendas Sport — Son 5 Maç
G vs Villanueva Pardillo (D)
1 - 2
M vs Leganés II (E)
0 - 1
M vs Villanueva Pardillo (E)
0 - 1
M vs Leganés II (E)
1 - 2
M vs Leganés II (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
10.01.2026 Tercera División RFEF - Group 7 Alcobendas Sport 0 - 1 Leganés II
18.01.2025 Tercera División RFEF - Group 7 Alcobendas Sport 1 - 2 Leganés II
08.09.2024 Tercera División RFEF - Group 7 Leganés II 4 - 0 Alcobendas Sport
13.04.2024 Tercera División RFEF - Group 7 Alcobendas Sport 1 - 1 Leganés II
25.11.2023 Tercera División RFEF - Group 7 Leganés II 1 - 2 Alcobendas Sport
17.11.2019 Tercera División RFEF - Group 7 Leganés II 2 - 3 Alcobendas Sport