Maç Listesine Dön
South-Africa Super League Women • 16.05.2026 — 20:30

Gent W

Elo: 1430
λ (Beklenen Gol): 1.37
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Genk W

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gent W - Genk W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.37, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gent W %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gent W xG 1.60
Dengeli
Genk W xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.3
X (Beraberlik) %28.2
2 (Deplasman) %32.5

Çifte Şans 1X: %67.5
Çifte Şans X2: %60.7
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5 0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %74.1 1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %48.0 2.5 Alt: %52.0
3.5 Üst: %26.2 3.5 Alt: %73.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.6
KG Yok %46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.5
1-0
%9.3
2-1
%8.6
0-0
%8.4
0-1
%8.2
1-2
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0 İY X: %44.3 İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.0 İY 0.5 Alt: %32.0
İY 1.5 Üst: %33.3 İY 1.5 Alt: %66.7
İY 2.5 Üst: %11.3 İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0 İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.84
+
Dep 4.35
=
Toplam 9.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.9 8.5 Alt: %43.2
9.5 Üst: %43.7 9.5 Alt: %56.3
10.5 Üst: %31.6 10.5 Alt: %68.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.22, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %41.5 İY 4.5 Alt: %58.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.7 | Eşit: %13.2 | Dep: %37.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23
Ev: 12.4 • Dep: 10.6
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.4 21.5 Alt: %38.6
23.5 Şut Üst: %44.8 23.5 Alt: %55.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.5 7.5 Alt: %44.5
8.5 İsabetli Üst: %41.5 8.5 Alt: %58.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gent W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Genk W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gent W (-0.25)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Genk W (+0.25)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.42 %18.5 %0.0 @1.23 %81.6
-1.25 @4.86 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
-1.00 @4.29 %23.3 %20.7 @1.30 %76.7
-0.75 @3.11 %32.2 %0.0 @1.47 %67.8
-0.50 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
-0.25 Ana Hat @2.19 %45.7 %0.0 @1.84 %54.3
0.0 @1.83 %54.7 %28.4 @2.21 %45.3
+0.25 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+0.50 @1.48 %67.6 %0.0 @3.08 %32.4
+0.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+1.00 @1.21 %82.8 %18.4 @5.82 %17.2
+1.25 @1.18 %84.6 %0.0 @6.48 %15.4
+1.50 @1.16 %86.0 %0.0 @7.14 %14.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.43 %70.0 %0.0 @3.33 %30.0
+2.00 @1.55 %64.7 %26.2 @2.83 %35.3
+2.25 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+2.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+2.75 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
+3.00 @3.02 %33.1 %21.8 @1.50 %66.9
+3.25 @3.44 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
+3.50 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.5% 8.3% 5.6% 2.3% 0.7% 0.2%
1 Gol 9.4% 13.5% 7.7% 3.1% 1.0% 0.2%
2 Gol 7.0% 8.6% 5.3% 2.1% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.2% 3.9% 2.4% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.1% 1.3% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Gent W — Son 5 Maç
M vs Zulte-Waregem W (D)
4 - 1
G vs Westerlo W (E)
1 - 0
G vs Westerlo W (D)
1 - 3
Genk W — Son 5 Maç
G vs Westerlo W (D)
0 - 3
B vs Zulte-Waregem W (D)
0 - 0
G vs Westerlo W (E)
2 - 0
B vs Zulte-Waregem W (D)
3 - 3
G vs Westerlo W (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.