Maç Listesine Dön
İngiltere Championship • 24.03.2026 — 22:45

Raith Rovers

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.51
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Partick

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%90
Raith Rovers - Partick mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Raith Rovers %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Raith Rovers xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Partick xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.3
X (Beraberlik) %27.8
2 (Deplasman) %16.9

Çifte Şans 1X: %83.1
Çifte Şans X2: %44.7
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.3 0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.0 1.5 Alt: %34.0
2.5 Üst: %38.4 2.5 Alt: %61.6
3.5 Üst: %18.6 3.5 Alt: %81.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.7
KG Yok %59.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.4
1-1
%12.6
2-0
%12.3
0-0
%11.7
2-1
%8.8
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.6 İY X: %46.5 İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.6 İY 0.5 Alt: %37.4
İY 1.5 Üst: %27.0 İY 1.5 Alt: %73.0
İY 2.5 Üst: %8.0 İY 2.5 Alt: %92.0
İY 3.5 Üst: %1.8 İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.11
+
Dep 3.26
=
Toplam 8.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.0 8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.1 9.5 Alt: %66.9
10.5 Üst: %22.3 10.5 Alt: %77.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.85 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %34.2 İY 4.5 Alt: %65.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.9 | Eşit: %11.5 | Dep: %20.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.8
Ev: 13.2 • Dep: 7.5
İsabetli Şut 7.3
Ev: 4.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.3 21.5 Alt: %57.7
23.5 Şut Üst: %26.8 23.5 Alt: %73.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.5 7.5 Alt: %55.5
8.5 İsabetli Üst: %31.0 8.5 Alt: %69.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Raith Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Partick
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Raith Rovers (-0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Partick (+0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.44 %29.0 %0.0 @1.41 %71.0
-1.25 @3.00 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
-1.00 @2.55 %39.3 %26.1 @1.65 %60.7
-0.75 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
-0.50 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
-0.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
0.0 @1.31 %76.5 %28.0 @4.26 %23.5
+0.25 @1.24 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+0.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.91 %16.9
+0.75 @1.13 %88.4 %0.0 @8.59 %11.7
+1.00 @1.06 %94.4 %12.0 @17.70 %5.7
+1.25 @1.06 %94.7 %0.0 @18.90 %5.3
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @20.10 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+2.00 Ana Hat @1.90 %52.7 %27.8 @2.11 %47.3
+2.25 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
+2.50 @2.63 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
+2.75 @3.20 %31.2 %0.0 @1.45 %68.8
+3.00 @4.41 %22.7 %19.9 @1.29 %77.3
+3.25 @4.96 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
+3.50 @5.51 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.7% 6.9% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 15.5% 12.6% 4.2% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.3% 8.8% 3.2% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 6.2% 4.4% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.3% 1.7% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
Raith Rovers — Son 5 Maç
M vs Dunfermline (D)
3 - 0
M vs Dunfermline (E)
1 - 2
B vs Partick (D)
0 - 0
G vs Partick (E)
2 - 0
M vs Dunfermline (D)
2 - 0
Partick — Son 5 Maç
B vs Raith Rovers (E)
0 - 0
M vs Raith Rovers (D)
2 - 0
G vs Raith Rovers (E)
3 - 2
B vs Raith Rovers (E)
0 - 0
M vs Raith Rovers (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
20.12.2025 Championship Partick 0 - 0 Raith Rovers
25.10.2025 Championship Raith Rovers 2 - 0 Partick
30.08.2025 Championship Partick 3 - 2 Raith Rovers
21.03.2025 Championship Partick 0 - 0 Raith Rovers
15.02.2025 Championship Raith Rovers 3 - 0 Partick
09.11.2024 Championship Partick 1 - 1 Raith Rovers
10.08.2024 Championship Raith Rovers 1 - 0 Partick
17.05.2024 Premiership Raith Rovers 1 - 2 Partick