Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 11 •
25.01.2026 — 14:00
Mercadal
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 2.02
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Santanyí
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%80
Mercadal - Santanyí mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.02, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mercadal %49.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mercadal xG
2.31
Dengeli
Santanyí xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.3
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%27.8
Çifte Şans 1X: %72.2
Çifte Şans X2: %50.7
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %87.1
1.5 Alt: %12.9
2.5 Üst: %68.0
2.5 Alt: %32.0
3.5 Üst: %46.4
3.5 Alt: %53.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.8
KG Yok
%32.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
2-1
%9.1
2-2
%6.8
1-2
%6.7
2-0
%6.1
3-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.2
İY X: %37.3
İY 2: %24.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.3
İY 0.5 Alt: %21.7
İY 1.5 Üst: %47.6
İY 1.5 Alt: %52.5
İY 2.5 Üst: %20.8
İY 2.5 Alt: %79.2
İY 3.5 Üst: %7.3
İY 3.5 Alt: %92.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.14
+
Dep
4.92
=
Toplam
11.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.3
8.5 Alt: %22.7
9.5 Üst: %66.6
9.5 Alt: %33.4
10.5 Üst: %54.7
10.5 Alt: %45.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.09 Korner (Ev: 2.83, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %57.5
İY 4.5 Alt: %42.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.5 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %30.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.6
Ev: 16.4 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
10
Ev: 5.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.3
21.5 Alt: %8.7
23.5 Şut Üst: %83.0
23.5 Alt: %17.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.1
7.5 Alt: %21.9
8.5 İsabetli Üst: %66.9
8.5 Alt: %33.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMercadal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santanyí
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mercadal (-0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Santanyí (+0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -1.25 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -1.00 | @2.84 | %35.2 | %20.8 | @1.54 | %64.8 |
| -0.75 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| -0.25 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| 0.0 | @1.57 | %63.5 | %23.4 | @2.74 | %36.5 |
| +0.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +0.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +0.75 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
| +1.00 | @1.18 | %84.9 | %15.1 | @6.61 | %15.1 |
| +1.25 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.20 | %13.9 |
| +1.50 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.79 | %12.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.87 | %14.6 |
| +2.00 | @1.20 | %83.7 | %19.6 | @6.12 | %16.3 |
| +2.25 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +2.50 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +2.75 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +3.00 | @1.72 | %58.1 | %22.0 | @2.38 | %41.9 |
| +3.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +3.50 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 3.9% | 3.4% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.5% | 9.9% | 6.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 9.3% | 6.9% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.2% | 6.3% | 4.6% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.1% | 3.2% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.3% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Mercadal — Son 5 Maç
M
vs Santanyí (D)
3 - 0
G
vs Santanyí (E)
3 - 2
M
vs Santanyí (D)
2 - 0
M
vs Santanyí (D)
1 - 0
G
vs Santanyí (E)
2 - 1
Santanyí — Son 5 Maç
G
vs Alcúdia (E)
3 - 2
M
vs Manacor (D)
5 - 1
G
vs Mercadal (E)
3 - 0
M
vs Porreres (D)
3 - 1
B
vs Manacor (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 3 - 0 | Mercadal |
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 11 | Mercadal | 3 - 2 | Santanyí |
| 07.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 2 - 0 | Mercadal |
| 06.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 1 - 0 | Mercadal |
| 18.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 11 | Mercadal | 2 - 1 | Santanyí |
| 23.04.2023 | Tercera División RFEF - Group 11 | Mercadal | 1 - 0 | Santanyí |
| 07.01.2023 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 1 - 0 | Mercadal |
| 26.03.2022 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 0 - 1 | Mercadal |