Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 11 •
10.05.2026 — 13:00
Mercadal
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.68
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Alcúdia
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mercadal - Alcúdia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mercadal %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mercadal xG
1.95
Dengeli
Alcúdia xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.9
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%22.1
Çifte Şans 1X: %77.9
Çifte Şans X2: %48.1
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9
1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.5
2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.5
3.5 Alt: %71.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.8
KG Yok
%47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
1-0
%10.5
2-1
%9.7
2-0
%9.5
0-0
%7.6
0-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0
İY X: %42.5
İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5
İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.9
İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
3.91
=
Toplam
9.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.1
8.5 Alt: %40.9
9.5 Üst: %46.1
9.5 Alt: %54.0
10.5 Üst: %33.8
10.5 Alt: %66.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.51, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %43.1
İY 4.5 Alt: %56.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.3 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %25.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 14.3 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
8.3
Ev: 5.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.1
21.5 Alt: %33.9
23.5 Şut Üst: %49.9
23.5 Alt: %50.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.3
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMercadal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alcúdia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mercadal (-0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alcúdia (+0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -1.25 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.00 | @2.72 | %36.7 | %23.5 | @1.58 | %63.3 |
| -0.75 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| -0.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| 0.0 | @1.43 | %69.9 | %26.2 | @3.32 | %30.1 |
| +0.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +0.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.10 | %16.4 |
| +1.00 | @1.11 | %90.4 | %13.9 | @10.40 | %9.6 |
| +1.25 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.24 | %8.9 |
| +1.50 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.08 | %8.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +2.00 | @1.48 | %67.4 | %25.6 | @3.06 | %32.7 |
| +2.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.75 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +3.00 | @2.79 | %35.9 | %22.2 | @1.56 | %64.1 |
| +3.25 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| +3.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 6.1% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.5% | 12.5% | 5.9% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.6% | 9.7% | 5.0% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.4% | 5.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Mercadal — Son 5 Maç
G
vs Santanyí (E)
1 - 0
M
vs Santanyí (D)
3 - 0
G
vs Santanyí (E)
3 - 2
M
vs Santanyí (D)
2 - 0
M
vs Santanyí (D)
1 - 0
Alcúdia — Son 5 Maç
B
vs Santanyí (E)
1 - 1
M
vs Santanyí (D)
3 - 2
G
vs Santanyí (E)
1 - 0
M
vs Santanyí (D)
3 - 0
M
vs Santanyí (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.