Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 2 •
08.05.2026 — 18:00
RC Kouba
Elo: 1623λ (Beklenen Gol): 1.70
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
GC Mascara
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%90
RC Kouba - GC Mascara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RC Kouba %61.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RC Kouba xG
1.95
Dengeli
GC Mascara xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.8
X (Beraberlik)
%25.0
2 (Deplasman)
%13.3
Çifte Şans 1X: %86.8
Çifte Şans X2: %38.2
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.1
1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %42.0
2.5 Alt: %58.0
3.5 Üst: %21.3
3.5 Alt: %78.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.3
KG Yok
%59.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.3
2-0
%13.7
1-1
%11.4
0-0
%10.2
2-1
%9.0
3-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.2
İY X: %44.1
İY 2: %12.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.8
İY 0.5 Alt: %35.2
İY 1.5 Üst: %29.2
İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.51
+
Dep
3.14
=
Toplam
8.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.3
9.5 Üst: %36.6
9.5 Alt: %63.4
10.5 Üst: %25.3
10.5 Alt: %74.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %36.7
İY 4.5 Alt: %63.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.8 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %16.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 14.4 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 5.1 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.6
21.5 Alt: %50.4
23.5 Şut Üst: %33.2
23.5 Alt: %66.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.9
7.5 Alt: %51.1
8.5 İsabetli Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRC Kouba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
GC Mascara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RC Kouba (-1.00)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %26.3
GC Mascara (+1.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| -1.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -1.00 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %26.3 | @1.91 | %52.3 |
| -0.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| -0.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| -0.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| 0.0 | @1.22 | %82.2 | %25.2 | @5.61 | %17.8 |
| +0.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.55 | %15.3 |
| +0.50 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.3 |
| +0.75 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.20 | %8.9 |
| +1.00 | @1.04 | %96.0 | %9.7 | @24.76 | %4.0 |
| +1.25 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.09 | %3.8 |
| +1.50 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.42 | %3.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +2.00 | @1.75 | %57.2 | %27.3 | @2.33 | %42.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +2.50 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +2.75 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| +3.00 | @3.82 | %26.2 | %20.9 | @1.35 | %73.9 |
| +3.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| +3.50 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 5.5% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.4% | 11.5% | 3.5% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.8% | 9.1% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.8% | 5.2% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
RC Kouba — Son 5 Maç
G
vs ASM Oran (D)
0 - 1
G
vs Koléa (E)
2 - 1
G
vs GC Mascara (D)
0 - 1
B
vs Koléa (D)
0 - 0
B
vs Koléa (E)
1 - 1
GC Mascara — Son 5 Maç
B
vs Usm El Harrach (E)
1 - 1
G
vs Béchar Djedid (E)
4 - 1
M
vs RC Kouba (E)
0 - 1
M
vs RC Kouba (D)
3 - 0
M
vs RC Kouba (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Ligue 2 | GC Mascara | 0 - 1 | RC Kouba |
| 01.02.2025 | Ligue 2 | RC Kouba | 3 - 0 | GC Mascara |
| 04.01.2025 | Coupe Nationale | RC Kouba | 2 - 0 | GC Mascara |
| 27.09.2024 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 15.03.2024 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 11.11.2023 | Ligue 2 | RC Kouba | 2 - 1 | GC Mascara |
| 08.04.2023 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 02.12.2022 | Ligue 2 | RC Kouba | 1 - 0 | GC Mascara |