Fransa
Ligue 2 •
08.05.2026 — 18:00
RC Kouba
Elo: 1623λ (Beklenen Gol): 1.71
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
GC Mascara
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 0.56
Model Güven Derecesi:
%90
RC Kouba - GC Mascara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 0.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RC Kouba %64.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RC Kouba xG
1.95
Dengeli
GC Mascara xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.9
X (Beraberlik)
%24.3
2 (Deplasman)
%10.8
Çifte Şans 1X: %89.2
Çifte Şans X2: %35.1
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.8
0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.0
1.5 Alt: %33.0
2.5 Üst: %39.6
2.5 Alt: %60.4
3.5 Üst: %19.5
3.5 Alt: %80.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.7
KG Yok
%64.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.0
2-0
%15.2
0-0
%11.1
1-1
%10.6
3-0
%8.7
2-1
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.9
İY X: %44.4
İY 2: %10.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.4
İY 0.5 Alt: %36.6
İY 1.5 Üst: %27.7
İY 1.5 Alt: %72.4
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.53
+
Dep
2.92
=
Toplam
8.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.9
8.5 Alt: %53.1
9.5 Üst: %34.0
9.5 Alt: %66.0
10.5 Üst: %23.1
10.5 Alt: %76.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 2.54, Dep: 1.34)
İY 4.5 Üst: %34.9
İY 4.5 Alt: %65.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %76.7 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %13.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 14.5 • Dep: 6.6
İsabetli Şut
7.4
Ev: 5.2 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.7
21.5 Alt: %55.3
23.5 Şut Üst: %28.8
23.5 Alt: %71.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.1
7.5 Alt: %53.9
8.5 İsabetli Üst: %32.5
8.5 Alt: %67.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRC Kouba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
GC Mascara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RC Kouba (-1.00)
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %27.1
GC Mascara (+1.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %27.6
+2.00 Gol Alt
@2.17
%46.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| -1.25 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -1.00 Ana Hat | @1.94 | %51.4 | %27.1 | @2.06 | %48.6 |
| -0.75 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| -0.50 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| -0.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| 0.0 | @1.17 | %85.5 | %24.5 | @6.91 | %14.5 |
| +0.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.03 | %12.5 |
| +0.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.15 | %10.9 |
| +0.75 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.14 | %7.1 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %8.3 | @34.89 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @36.47 | %2.7 |
| +1.50 | @1.03 | %97.4 | %0.0 | @38.05 | %2.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +2.00 Ana Hat | @1.85 | %54.0 | %27.6 | @2.17 | %46.0 |
| +2.25 | @2.21 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +2.50 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +2.75 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| +3.00 | @4.24 | %23.6 | %20.3 | @1.31 | %76.4 |
| +3.25 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| +3.50 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.2% | 5.1% | 1.6% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.1% | 10.7% | 2.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 15.3% | 8.5% | 2.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.7% | 4.9% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
RC Kouba — Son 5 Maç
G
vs ASM Oran (D)
0 - 1
G
vs Koléa (E)
2 - 1
G
vs GC Mascara (D)
0 - 1
B
vs Koléa (D)
0 - 0
B
vs Koléa (E)
1 - 1
GC Mascara — Son 5 Maç
B
vs Usm El Harrach (E)
1 - 1
M
vs RC Kouba (E)
0 - 1
M
vs RC Kouba (D)
3 - 0
M
vs RC Kouba (D)
2 - 0
G
vs RC Kouba (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Ligue 2 | GC Mascara | 0 - 1 | RC Kouba |
| 01.02.2025 | Ligue 2 | RC Kouba | 3 - 0 | GC Mascara |
| 04.01.2025 | Coupe Nationale | RC Kouba | 2 - 0 | GC Mascara |
| 27.09.2024 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 15.03.2024 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 11.11.2023 | Ligue 2 | RC Kouba | 2 - 1 | GC Mascara |
| 08.04.2023 | Ligue 2 | GC Mascara | 1 - 0 | RC Kouba |
| 02.12.2022 | Ligue 2 | RC Kouba | 1 - 0 | GC Mascara |