Maç Listesine Dön
Norveç 3. Division - Girone 4 • 07.04.2026 — 14:00

Stabæk II

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 2.31
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Odd II

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 2.47
Model Güven Derecesi:
%53
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Stabæk II - Odd II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.31, Dep: 2.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Odd II %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stabæk II xG 2.39
Dengeli
Odd II xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.5
X (Beraberlik) %19.5
2 (Deplasman) %43.0

Çifte Şans 1X: %57.0
Çifte Şans X2: %62.5
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7 0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.5 1.5 Alt: %4.5
2.5 Üst: %85.6 2.5 Alt: %14.5
3.5 Üst: %70.3 3.5 Alt: %29.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %82.8
KG Yok %17.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.8
1-2
%5.9
2-3
%5.6
2-1
%5.6
3-2
%5.3
1-1
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4 İY X: %31.8 İY 2: %35.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.2 İY 0.5 Alt: %12.8
İY 1.5 Üst: %64.0 İY 1.5 Alt: %36.0
İY 2.5 Üst: %35.8 İY 2.5 Alt: %64.2
İY 3.5 Üst: %16.3 İY 3.5 Alt: %83.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.74
+
Dep 7.03
=
Toplam 13.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.0 8.5 Alt: %7.0
9.5 Üst: %87.9 9.5 Alt: %12.1
10.5 Üst: %80.8 10.5 Alt: %19.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.33 Korner (Ev: 3.1, Dep: 3.23)
İY 4.5 Üst: %75.7 İY 4.5 Alt: %24.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.5 | Eşit: %10.8 | Dep: %47.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 36.4
Ev: 18.2 • Dep: 18.3
İsabetli Şut 12.7
Ev: 6.5 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6 21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.8 23.5 Alt: %1.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.8 7.5 Alt: %6.3
8.5 İsabetli Üst: %88.7 8.5 Alt: %11.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stabæk II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Odd II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stabæk II (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Odd II (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.66
%60.3 İhtimal
İade (Push): %19.6
+4.00 Gol Alt
@2.52
%39.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.92 %20.3 %0.0 @1.26 %79.7
-1.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
-1.00 @4.09 %24.4 %16.8 @1.32 %75.6
-0.75 @3.19 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
-0.50 @2.70 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
-0.25 @2.41 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
0.0 @2.13 %46.9 %20.9 @1.88 %53.1
+0.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
+0.50 @1.73 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+0.75 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.3
+1.00 @1.42 %70.6 %17.9 @3.40 %29.4
+1.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+1.50 @1.32 %75.9 %0.0 @4.15 %24.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.05 %94.9 %0.0 @19.64 %5.1
+2.00 @1.06 %94.6 %10.7 @18.53 %5.4
+2.25 @1.12 %89.3 %0.0 @9.32 %10.7
+2.50 @1.18 %84.5 %0.0 @6.45 %15.5
+2.75 @1.20 %83.1 %0.0 @5.92 %16.9
+3.00 @1.23 %81.5 %16.4 @5.39 %18.6
+3.25 @1.35 %74.2 %0.0 @3.87 %25.8
+3.50 @1.47 %68.1 %0.0 @3.13 %31.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.3% 1.8% 2.7% 2.3% 1.4% 0.7%
1 Gol 1.7% 5.5% 6.3% 5.2% 3.2% 1.6%
2 Gol 2.4% 5.9% 7.3% 6.0% 3.7% 1.8%
3 Gol 1.9% 4.6% 5.7% 4.7% 2.9% 1.4%
4 Gol 1.1% 2.7% 3.3% 2.7% 1.7% 0.8%
5 Gol 0.5% 1.2% 1.5% 1.2% 0.8% 0.4%
Stabæk II — Son 5 Maç
M vs Odd II (D)
5 - 1
G vs Odd II (E)
4 - 3
Odd II — Son 5 Maç
G vs Stabæk II (E)
5 - 1
M vs Stabæk II (D)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.09.2025 3. Division - Girone 6 Odd II 5 - 1 Stabæk II
13.05.2025 3. Division - Girone 6 Stabæk II 4 - 3 Odd II