İngiltere
League Two •
03.02.2026 — 22:45
Barnet
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Crewe
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%78
Barnet - Crewe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barnet %48.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barnet xG
1.91
Dengeli
Crewe xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.8
X (Beraberlik)
%27.4
2 (Deplasman)
%23.8
Çifte Şans 1X: %76.2
Çifte Şans X2: %51.2
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2
0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.1
1.5 Alt: %26.9
2.5 Üst: %46.8
2.5 Alt: %53.2
3.5 Üst: %25.2
3.5 Alt: %74.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.7
KG Yok
%49.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-0
%11.2
2-1
%9.4
2-0
%9.3
0-0
%8.8
0-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.6
İY X: %44.1
İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.4
İY 0.5 Alt: %32.6
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.18
+
Dep
3.88
=
Toplam
9.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.2
8.5 Alt: %44.8
9.5 Üst: %42.1
9.5 Alt: %57.9
10.5 Üst: %30.1
10.5 Alt: %69.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %40.4
İY 4.5 Alt: %59.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.4 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %27.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 13.4 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
8
Ev: 4.8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.0
21.5 Alt: %41.0
23.5 Şut Üst: %42.4
23.5 Alt: %57.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.3
7.5 Alt: %45.7
8.5 İsabetli Üst: %40.3
8.5 Alt: %59.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBarnet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Crewe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Barnet (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Crewe (+0.50)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.87
%53.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| -1.25 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -1.00 | @3.04 | %32.9 | %23.4 | @1.49 | %67.2 |
| -0.75 | @2.40 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| -0.25 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| 0.0 | @1.49 | %67.0 | %27.6 | @3.03 | %33.0 |
| +0.25 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.19 | %23.9 |
| +0.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.64 | %17.7 |
| +1.00 | @1.12 | %89.5 | %15.0 | @9.54 | %10.5 |
| +1.25 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.37 | %9.6 |
| +1.50 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.21 | %8.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +2.00 | @1.58 | %63.2 | %26.5 | @2.72 | %36.8 |
| +2.25 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +2.75 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +3.00 | @3.16 | %31.6 | %21.7 | @1.46 | %68.4 |
| +3.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| +3.50 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.8% | 7.0% | 4.0% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.2% | 13.1% | 6.1% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.4% | 9.4% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.8% | 4.8% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Barnet — Son 5 Maç
G
vs Crewe (D)
1 - 2
G
vs Crewe (E)
2 - 1
M
vs Crewe (D)
1 - 0
M
vs Crewe (D)
4 - 1
B
vs Crewe (E)
0 - 0
Crewe — Son 5 Maç
M
vs Barnet (E)
1 - 2
M
vs Barnet (D)
2 - 1
G
vs Barnet (E)
1 - 0
G
vs Barnet (E)
4 - 1
B
vs Barnet (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | League Two | Crewe | 1 - 2 | Barnet |
| 30.03.2018 | League Two | Barnet | 2 - 1 | Crewe |
| 19.08.2017 | League Two | Crewe | 1 - 0 | Barnet |
| 06.05.2017 | League Two | Crewe | 4 - 1 | Barnet |
| 19.11.2016 | League Two | Barnet | 0 - 0 | Crewe |
| 28.01.2012 | League Two | Barnet | 2 - 0 | Crewe |
| 10.09.2011 | League Two | Crewe | 3 - 1 | Barnet |