Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Slovenya
3. liga - West •
16.05.2026 — 18:00
Častkovce
Elo: 1405λ (Beklenen Gol): 1.29
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Spartak Myjava
Elo: 1591λ (Beklenen Gol): 2.42
Model Güven Derecesi:
%89
Častkovce - Spartak Myjava mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 2.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Spartak Myjava %61.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Častkovce xG
1.60
Dengeli
Spartak Myjava xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.7
X (Beraberlik)
%19.8
2 (Deplasman)
%61.6
Çifte Şans 1X: %38.4
Çifte Şans X2: %81.4
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0
1.5 Alt: %11.0
2.5 Üst: %71.6
2.5 Alt: %28.4
3.5 Üst: %50.7
3.5 Alt: %49.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.7
KG Yok
%33.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.3
1-1
%8.2
1-3
%7.5
0-2
%7.2
2-2
%6.0
0-3
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.8
İY X: %34.8
İY 2: %46.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.2
İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.3
İY 1.5 Alt: %49.7
İY 2.5 Üst: %23.0
İY 2.5 Alt: %77.0
İY 3.5 Üst: %8.4
İY 3.5 Alt: %91.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.68
+
Dep
6.91
=
Toplam
11.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.7
8.5 Alt: %18.3
9.5 Üst: %72.0
9.5 Alt: %28.0
10.5 Üst: %60.9
10.5 Alt: %39.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.15, Dep: 3.18)
İY 4.5 Üst: %61.6
İY 4.5 Alt: %38.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.0 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %69.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.9
Ev: 11.9 • Dep: 17.9
İsabetli Şut
10.4
Ev: 4.2 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.3
21.5 Alt: %5.7
23.5 Şut Üst: %88.1
23.5 Alt: %11.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.3
7.5 Alt: %18.7
8.5 İsabetli Üst: %71.0
8.5 Alt: %29.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiČastkovce
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Spartak Myjava
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Častkovce (+1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %21.7
Spartak Myjava (-1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.79 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.25 | @12.06 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.00 | @11.34 | %8.8 | %11.3 | @1.10 | %91.2 |
| -0.75 | @6.99 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -0.50 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.25 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| 0.0 | @4.15 | %24.1 | %20.6 | @1.32 | %75.9 |
| +0.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +0.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +0.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| +1.00 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %21.7 | @2.03 | %49.3 |
| +1.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +1.50 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.97 | %12.6 |
| +2.00 | @1.16 | %86.1 | %18.1 | @7.17 | %13.9 |
| +2.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +2.50 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +2.75 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +3.00 | @1.61 | %62.3 | %21.7 | @2.65 | %37.7 |
| +3.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +3.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 5.6% | 7.4% | 6.0% | 3.6% | 1.7% |
| 1 Gol | 2.7% | 8.6% | 9.6% | 7.7% | 4.7% | 2.3% |
| 2 Gol | 2.1% | 5.2% | 6.2% | 5.0% | 3.0% | 1.5% |
| 3 Gol | 0.9% | 2.2% | 2.7% | 2.2% | 1.3% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.7% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Častkovce — Son 5 Maç
M
vs Trenčín II (D)
3 - 1
M
vs Spartak Myjava (D)
2 - 0
B
vs Trenčín II (E)
3 - 3
M
vs Spartak Myjava (D)
3 - 0
M
vs Spartak Myjava (E)
1 - 3
Spartak Myjava — Son 5 Maç
G
vs Častkovce (E)
2 - 0
G
vs Častkovce (E)
3 - 0
G
vs Častkovce (D)
1 - 3
G
vs Častkovce (D)
1 - 5
G
vs Častkovce (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | 3. liga - West | Spartak Myjava | 2 - 0 | Častkovce |
| 28.02.2025 | 3. liga - West | Spartak Myjava | 3 - 0 | Častkovce |
| 03.08.2024 | 3. liga - West | Častkovce | 1 - 3 | Spartak Myjava |
| 22.07.2023 | Friendlies Clubs | Častkovce | 1 - 5 | Spartak Myjava |
| 02.04.2022 | 3. liga - West | Spartak Myjava | 2 - 1 | Častkovce |
| 28.08.2021 | 3. liga - West | Častkovce | 1 - 3 | Spartak Myjava |
| 20.09.2020 | 3. liga - West | Častkovce | 1 - 2 | Spartak Myjava |