Germany
Regionalliga - SudWest •
26.04.2026 — 15:00
FSV Frankfurt
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 1.58
0 - 6
Tamamlandı
İY: 0 - 3
TSV Steinbach
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%80
FSV Frankfurt - TSV Steinbach mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FSV Frankfurt %44.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FSV Frankfurt xG
1.95
Dengeli
TSV Steinbach xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.7
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%28.8
Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %55.3
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.9
1.5 Alt: %22.1
2.5 Üst: %53.2
2.5 Alt: %46.8
3.5 Üst: %30.9
3.5 Alt: %69.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.0
KG Yok
%43.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
2-1
%9.3
1-0
%8.7
2-0
%7.5
1-2
%7.2
0-0
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8
İY X: %42.2
İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9
İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.8
İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4
İY 2.5 Alt: %86.7
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.26
+
Dep
4.36
=
Toplam
9.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.3
8.5 Alt: %37.7
9.5 Üst: %49.4
9.5 Alt: %50.7
10.5 Üst: %36.9
10.5 Alt: %63.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.42 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %45.4
İY 4.5 Alt: %54.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.0 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %32.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 13.7 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.0
21.5 Alt: %29.0
23.5 Şut Üst: %55.5
23.5 Alt: %44.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.7
7.5 Alt: %38.3
8.5 İsabetli Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFSV Frankfurt
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
TSV Steinbach
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FSV Frankfurt (-0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
TSV Steinbach (+0.25)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.38 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.25 | @3.90 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -1.00 | @3.43 | %29.1 | %21.6 | @1.41 | %70.9 |
| -0.75 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| 0.0 | @1.65 | %60.7 | %26.8 | @2.54 | %39.3 |
| +0.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +0.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +0.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +1.00 | @1.17 | %85.3 | %16.6 | @6.81 | %14.7 |
| +1.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +1.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.17 | %12.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.93 | %25.4 |
| +2.00 | @1.42 | %70.4 | %24.9 | @3.37 | %29.6 |
| +2.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +2.75 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +3.00 | @2.55 | %39.3 | %22.4 | @1.65 | %60.8 |
| +3.25 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.50 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.0% | 6.6% | 4.6% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.7% | 12.7% | 7.2% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.6% | 9.3% | 5.7% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.0% | 4.9% | 3.0% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.9% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
FSV Frankfurt — Son 5 Maç
G
vs TSV Steinbach (D)
0 - 3
B
vs TSV Steinbach (D)
2 - 2
M
vs TSV Steinbach (D)
2 - 1
B
vs TSV Steinbach (E)
1 - 1
G
vs TSV Steinbach (D)
0 - 2
TSV Steinbach — Son 5 Maç
M
vs FSV Frankfurt (E)
0 - 3
B
vs FSV Frankfurt (E)
2 - 2
G
vs FSV Frankfurt (E)
2 - 1
B
vs FSV Frankfurt (D)
1 - 1
M
vs FSV Frankfurt (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Regionalliga - SudWest | TSV Steinbach | 0 - 3 | FSV Frankfurt |
| 01.02.2025 | Friendlies Clubs | TSV Steinbach | 2 - 2 | FSV Frankfurt |
| 23.11.2024 | Regionalliga - SudWest | TSV Steinbach | 2 - 1 | FSV Frankfurt |
| 27.07.2024 | Regionalliga - SudWest | FSV Frankfurt | 1 - 1 | TSV Steinbach |
| 13.04.2024 | Regionalliga - SudWest | TSV Steinbach | 0 - 2 | FSV Frankfurt |
| 07.10.2023 | Regionalliga - SudWest | FSV Frankfurt | 0 - 3 | TSV Steinbach |
| 01.04.2023 | Regionalliga - SudWest | FSV Frankfurt | 2 - 1 | TSV Steinbach |
| 17.09.2022 | Regionalliga - SudWest | TSV Steinbach | 2 - 2 | FSV Frankfurt |