Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Premier - Isthmian • 21.03.2026 — 18:00

Aveley

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 1.14
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Cheshunt

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Aveley - Cheshunt mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cheshunt %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aveley xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cheshunt xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.7
X (Beraberlik) %27.3
2 (Deplasman) %45.0

Çifte Şans 1X: %55.0
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %72.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8 2.5 Alt: %50.2
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.2
KG Yok %45.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
0-1
%9.7
1-2
%9.2
0-2
%8.1
0-0
%7.9
1-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.0 İY X: %43.4 İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.4 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.38
+
Dep 4.99
=
Toplam 9.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.2 8.5 Alt: %40.8
9.5 Üst: %46.1 9.5 Alt: %53.9
10.5 Üst: %33.9 10.5 Alt: %66.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.02, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %43.2 İY 4.5 Alt: %56.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.7 | Eşit: %13.0 | Dep: %51.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 11 • Dep: 12.5
İsabetli Şut 8.2
Ev: 3.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.8 21.5 Alt: %35.2
23.5 Şut Üst: %48.5 23.5 Alt: %51.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.4 7.5 Alt: %42.7
8.5 İsabetli Üst: %43.4 8.5 Alt: %56.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Aveley
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cheshunt
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Aveley (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cheshunt (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.85 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
-1.25 @8.13 %12.3 %0.0 @1.14 %87.7
-1.00 @7.40 %13.5 %16.4 @1.16 %86.5
-0.75 @4.71 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
-0.50 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
-0.25 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
0.0 @2.62 %38.2 %27.5 @1.62 %61.8
+0.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+0.50 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.9
+0.75 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.0
+1.00 @1.41 %70.8 %22.1 @3.43 %29.2
+1.25 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+1.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.40 %22.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+2.00 @1.50 %66.6 %25.8 @3.00 %33.4
+2.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
+3.00 @2.85 %35.1 %22.1 @1.54 %64.9
+3.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
+3.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 9.7% 8.1% 4.1% 1.6% 0.5%
1 Gol 7.1% 13.1% 9.3% 4.7% 1.8% 0.5%
2 Gol 4.6% 7.0% 5.3% 2.7% 1.0% 0.3%
3 Gol 1.7% 2.7% 2.0% 1.0% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Aveley — Son 5 Maç
M vs Cheshunt (D)
2 - 0
G vs Dulwich Hamlet (E)
2 - 1
B vs Brentwood Town (D)
3 - 3
B vs Dulwich Hamlet (D)
3 - 3
M vs St Albans City (E)
0 - 2
Cheshunt — Son 5 Maç
G vs Aveley (E)
2 - 0
B vs Aveley (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
24.02.2026 Non League Premier - Isthmian Cheshunt 2 - 0 Aveley
03.08.2024 Friendlies Clubs Cheshunt 1 - 1 Aveley