Maç Listesine Dön
Georgia Liga 3 • 04.03.2026 — 23:00

União Santarém

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.98
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Mafra

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.35
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
União Santarém - Mafra mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mafra %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
União Santarém xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mafra xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.3
X (Beraberlik) %29.5
2 (Deplasman) %44.2

Çifte Şans 1X: %55.8
Çifte Şans X2: %73.7
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2 0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.4 1.5 Alt: %31.6
2.5 Üst: %41.0 2.5 Alt: %59.0
3.5 Üst: %20.6 3.5 Alt: %79.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.1
KG Yok %52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
0-1
%12.2
0-0
%10.8
0-2
%8.9
1-2
%8.7
1-0
%8.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.3 İY X: %46.6 İY 2: %32.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.1 İY 0.5 Alt: %35.9
İY 1.5 Üst: %28.8 İY 1.5 Alt: %71.2
İY 2.5 Üst: %8.9 İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.05
+
Dep 4.61
=
Toplam 8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.9 8.5 Alt: %50.1
9.5 Üst: %36.8 9.5 Alt: %63.2
10.5 Üst: %25.5 10.5 Alt: %74.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 1.86, Dep: 2.12)
İY 4.5 Üst: %36.8 İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.8 | Eşit: %13.5 | Dep: %50.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.4
Ev: 10 • Dep: 11.4
İsabetli Şut 7.5
Ev: 3.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.8 21.5 Alt: %52.3
23.5 Şut Üst: %31.5 23.5 Alt: %68.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.1 7.5 Alt: %53.0
8.5 İsabetli Üst: %33.4 8.5 Alt: %66.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
União Santarém
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mafra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
União Santarém (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mafra (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.21 %9.8 %0.0 @1.11 %90.2
-1.25 @9.36 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.00 @8.52 %11.7 %16.5 @1.13 %88.3
-0.75 @5.08 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-0.50 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
-0.25 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
0.0 @2.67 %37.4 %29.6 @1.60 %62.6
+0.25 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+0.50 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+0.75 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
+1.00 @1.38 %72.7 %23.1 @3.66 %27.3
+1.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.21 %23.7
+1.50 @1.27 %79.0 %0.0 @4.76 %21.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.7
+2.00 @1.78 %56.3 %27.5 @2.29 %43.7
+2.25 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.7
+2.50 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
+2.75 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
+3.00 @3.91 %25.6 %20.5 @1.34 %74.5
+3.25 @4.42 %22.6 %0.0 @1.29 %77.4
+3.50 @4.93 %20.3 %0.0 @1.25 %79.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.8% 12.2% 8.9% 4.0% 1.3% 0.4%
1 Gol 8.6% 13.9% 8.7% 3.9% 1.3% 0.4%
2 Gol 4.7% 6.3% 4.3% 1.9% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.5% 2.1% 1.4% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
União Santarém — Son 5 Maç
B vs Mafra (D)
0 - 0
M vs Mafra (E)
1 - 2
M vs Mafra (E)
0 - 1
Mafra — Son 5 Maç
B vs União Santarém (E)
0 - 0
G vs União Santarém (D)
1 - 2
G vs União Santarém (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.01.2026 Liga 3 Mafra 0 - 0 União Santarém
26.10.2025 Liga 3 União Santarém 1 - 2 Mafra
02.10.2022 Taça de Portugal União Santarém 0 - 1 Mafra