Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Slovenya
3. liga - Center •
02.05.2026 — 18:00
Kysucké Nové Mesto
Elo: 1445λ (Beklenen Gol): 1.44
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Fiľakovo
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Kysucké Nové Mesto - Fiľakovo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kysucké Nové Mesto %40.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kysucké Nové Mesto xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Fiľakovo xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.6
X (Beraberlik)
%27.5
2 (Deplasman)
%31.9
Çifte Şans 1X: %68.1
Çifte Şans X2: %59.4
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %76.0
1.5 Alt: %24.0
2.5 Üst: %50.6
2.5 Alt: %49.4
3.5 Üst: %28.6
3.5 Alt: %71.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.5
KG Yok
%44.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-0
%8.8
2-1
%8.8
1-2
%7.7
0-0
%7.6
0-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.0
İY X: %43.3
İY 2: %25.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5
İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %35.0
İY 1.5 Alt: %65.0
İY 2.5 Üst: %12.3
İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.99
+
Dep
4.42
=
Toplam
9.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.6
8.5 Alt: %40.4
9.5 Üst: %46.6
9.5 Alt: %53.4
10.5 Üst: %34.3
10.5 Alt: %65.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %43.5
İY 4.5 Alt: %56.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.8 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %36.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 12.9 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.6 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.4
21.5 Alt: %33.6
23.5 Şut Üst: %50.2
23.5 Alt: %49.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKysucké Nové Mesto
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fiľakovo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kysucké Nové Mesto (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Fiľakovo (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.09 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| -1.25 | @4.56 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -1.00 | @4.03 | %24.8 | %20.8 | @1.33 | %75.2 |
| -0.75 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| 0.0 | @1.79 | %55.9 | %27.7 | @2.27 | %44.1 |
| +0.25 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +0.50 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +1.00 | @1.20 | %83.0 | %18.0 | @5.90 | %17.0 |
| +1.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.54 | %15.3 |
| +1.50 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.19 | %13.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
| +2.00 | @1.48 | %67.6 | %25.6 | @3.09 | %32.4 |
| +2.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +2.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +3.00 | @2.76 | %36.2 | %22.2 | @1.57 | %63.8 |
| +3.25 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +3.50 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 7.6% | 5.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.8% | 13.2% | 7.7% | 3.2% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.9% | 5.6% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.3% | 2.7% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.5% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Kysucké Nové Mesto — Son 5 Maç
G
vs Baník Kalinovo (E)
2 - 0
M
vs Fiľakovo (D)
2 - 1
Fiľakovo — Son 5 Maç
G
vs Kysucké Nové Mesto (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | 3. liga - Center | Fiľakovo | 2 - 1 | Kysucké Nové Mesto |