Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 06.04.2026 — 17:00

Witham Town

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.35
5 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Stanway Rovers

Elo: 1442
λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Witham Town - Stanway Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stanway Rovers %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Witham Town xG 1.60
Dengeli
Stanway Rovers xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.2
X (Beraberlik) %26.7
2 (Deplasman) %40.1

Çifte Şans 1X: %59.9
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.3 0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.6 1.5 Alt: %21.5
2.5 Üst: %54.2 2.5 Alt: %45.9
3.5 Üst: %31.8 3.5 Alt: %68.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.4
KG Yok %41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
1-2
%8.8
2-1
%7.9
0-1
%7.8
1-0
%6.9
0-0
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8 İY X: %42.1 İY 2: %31.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.3 İY 0.5 Alt: %28.7
İY 1.5 Üst: %37.4 İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8 İY 2.5 Alt: %86.3
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.79
+
Dep 4.95
=
Toplam 9.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.7 8.5 Alt: %36.4
9.5 Üst: %50.8 9.5 Alt: %49.2
10.5 Üst: %38.4 10.5 Alt: %61.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.2, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %46.4 İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.6 | Eşit: %13.0 | Dep: %45.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.6
Ev: 12.3 • Dep: 12.3
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.7 21.5 Alt: %27.3
23.5 Şut Üst: %57.5 23.5 Alt: %42.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6 7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %48.9 8.5 Alt: %51.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Witham Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stanway Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Witham Town (+0.25)
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stanway Rovers (-0.25)
@2.17
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.65 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
-1.25 @6.05 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-1.00 @5.44 %18.4 %18.1 @1.23 %81.6
-0.75 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
-0.50 @3.02 %33.2 %0.0 @1.50 %66.9
-0.25 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
0.0 @2.20 %45.4 %26.9 @1.83 %54.7
+0.25 Ana Hat @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.2
+0.50 @1.67 %60.1 %0.0 @2.50 %39.9
+0.75 @1.50 %66.8 %0.0 @3.02 %33.2
+1.00 @1.33 %75.3 %20.3 @4.05 %24.7
+1.25 @1.28 %78.1 %0.0 @4.57 %21.9
+1.50 @1.24 %80.3 %0.0 @5.09 %19.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.4 %0.0 @4.06 %24.6
+2.00 @1.40 %71.4 %24.6 @3.49 %28.7
+2.25 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+2.50 @1.86 %53.8 %0.0 @2.17 %46.2
+2.75 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+3.00 @2.47 %40.4 %22.5 @1.68 %59.6
+3.25 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
+3.50 @3.19 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.7% 7.9% 6.6% 3.3% 1.2% 0.4%
1 Gol 7.0% 12.7% 8.9% 4.4% 1.7% 0.5%
2 Gol 5.3% 7.9% 6.0% 3.0% 1.1% 0.3%
3 Gol 2.4% 3.6% 2.7% 1.3% 0.5% 0.2%
4 Gol 0.8% 1.2% 0.9% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Witham Town — Son 5 Maç
M vs Downham Town (D)
1 - 0
B vs Tilbury (E)
2 - 2
G vs Brantham Athletic (D)
1 - 2
B vs Bowers & Pitsea (E)
1 - 1
G vs Tilbury (E)
2 - 0
Stanway Rovers — Son 5 Maç
G vs Wroxham (D)
1 - 2
G vs Tilbury (D)
1 - 2
M vs Tilbury (D)
3 - 1
M vs Tilbury (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.