İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
06.04.2026 — 17:00
Witham Town
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.44
5 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Stanway Rovers
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Witham Town - Stanway Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Witham Town %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Witham Town xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stanway Rovers xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.0
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%35.0
Çifte Şans 1X: %65.0
Çifte Şans X2: %62.0
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1
0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.0
1.5 Alt: %22.0
2.5 Üst: %53.4
2.5 Alt: %46.6
3.5 Üst: %31.1
3.5 Alt: %68.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.9
KG Yok
%42.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
2-1
%8.6
1-2
%8.2
1-0
%7.8
0-1
%7.3
0-0
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7
İY X: %42.4
İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9
İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.9
İY 1.5 Alt: %63.1
İY 2.5 Üst: %13.4
İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.98
+
Dep
4.67
=
Toplam
9.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.7
8.5 Alt: %37.3
9.5 Üst: %49.8
9.5 Alt: %50.2
10.5 Üst: %37.4
10.5 Alt: %62.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %45.7
İY 4.5 Alt: %54.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.4 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %39.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.4
Ev: 12.8 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.6 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.4
21.5 Alt: %28.7
23.5 Şut Üst: %55.9
23.5 Alt: %44.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.8
7.5 Alt: %38.2
8.5 İsabetli Üst: %48.1
8.5 Alt: %51.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWitham Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stanway Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Witham Town (0.0)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %27.2
Stanway Rovers (+0.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.50 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.25 | @4.96 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.00 | @4.41 | %22.7 | %19.8 | @1.29 | %77.4 |
| -0.75 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -0.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| -0.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %27.2 | @2.09 | %47.9 |
| +0.25 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +0.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +1.00 | @1.25 | %80.1 | %18.8 | @5.03 | %19.9 |
| +1.25 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.62 | %17.8 |
| +1.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.20 | %16.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| +2.00 | @1.42 | %70.6 | %24.8 | @3.40 | %29.4 |
| +2.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +2.50 | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +3.00 | @2.53 | %39.5 | %22.4 | @1.65 | %60.5 |
| +3.25 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +3.50 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.9% | 7.4% | 5.7% | 2.6% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.8% | 12.8% | 8.2% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.6% | 5.9% | 2.7% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.0% | 4.1% | 2.8% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.5% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Witham Town — Son 5 Maç
M
vs Downham Town (D)
1 - 0
B
vs Tilbury (E)
2 - 2
G
vs Brantham Athletic (D)
1 - 2
B
vs Bowers & Pitsea (E)
1 - 1
G
vs Tilbury (E)
2 - 0
Stanway Rovers — Son 5 Maç
G
vs Tilbury (D)
1 - 2
M
vs Tilbury (D)
3 - 1
M
vs Tilbury (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.