Spain
Segunda División RFEF - Group 3 •
03.05.2026 — 13:00
Olot
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 1.20
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Valencia II
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Olot - Valencia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olot %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Olot xG
1.55
Dengeli
Valencia II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.4
X (Beraberlik)
%31.7
2 (Deplasman)
%25.9
Çifte Şans 1X: %74.1
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4
0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.3
1.5 Alt: %37.7
2.5 Üst: %34.3
2.5 Alt: %65.7
3.5 Üst: %15.6
3.5 Alt: %84.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.7
KG Yok
%58.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%14.1
0-0
%13.6
0-1
%10.0
2-0
%9.0
2-1
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2
İY X: %49.4
İY 2: %20.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0
İY 0.5 Alt: %40.0
İY 1.5 Üst: %24.5
İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
3.6
=
Toplam
8.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.0
8.5 Alt: %58.0
9.5 Üst: %29.5
9.5 Alt: %70.5
10.5 Üst: %19.3
10.5 Alt: %80.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %31.7
İY 4.5 Alt: %68.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.2 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %31.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 11.3 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
7
Ev: 4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.4
21.5 Alt: %65.6
23.5 Şut Üst: %20.3
23.5 Alt: %79.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.4
7.5 Alt: %60.6
8.5 İsabetli Üst: %26.5
8.5 Alt: %73.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOlot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Valencia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Olot (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Valencia II (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.25 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -1.00 | @4.07 | %24.6 | %23.5 | @1.33 | %75.4 |
| -0.75 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.50 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| 0.0 | @1.61 | %62.0 | %31.7 | @2.63 | %38.0 |
| +0.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +0.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +0.75 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.23 | %19.1 |
| +1.00 | @1.12 | %89.1 | %17.0 | @9.21 | %10.9 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.15 | %9.9 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.09 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +2.00 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %28.1 | @1.90 | %52.5 |
| +2.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +2.50 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +2.75 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| +3.00 | @5.26 | %19.0 | %18.7 | @1.23 | %81.0 |
| +3.25 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %83.0 |
| +3.50 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.6% | 10.1% | 4.8% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.1% | 14.2% | 5.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.0% | 7.9% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.6% | 3.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Olot — Son 5 Maç
B
vs Manresa (E)
0 - 0
M
vs Manresa (D)
1 - 0
B
vs Manresa (E)
1 - 1
G
vs Manresa (D)
0 - 3
Valencia II — Son 5 Maç
G
vs Espanyol II (E)
3 - 0
B
vs Poblense (E)
2 - 2
M
vs Poblense (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.