Belçika
Second Amateur Division - VFV A •
26.04.2026 — 16:00
Oudenaarde
Elo: 1444λ (Beklenen Gol): 0.95
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Mechelen II
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Oudenaarde - Mechelen II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mechelen II %36.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Oudenaarde xG
1.24
Dengeli
Mechelen II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.8
X (Beraberlik)
%32.8
2 (Deplasman)
%36.4
Çifte Şans 1X: %63.6
Çifte Şans X2: %69.2
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.4
0.5 Alt: %14.6
1.5 Üst: %60.4
1.5 Alt: %39.6
2.5 Üst: %32.3
2.5 Alt: %67.7
3.5 Üst: %14.3
3.5 Alt: %85.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.8
KG Yok
%59.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%14.6
1-1
%14.5
0-1
%13.3
1-0
%11.8
0-2
%7.5
1-2
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.1
İY X: %50.6
İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.7
İY 0.5 Alt: %41.3
İY 1.5 Üst: %23.3
İY 1.5 Alt: %76.7
İY 2.5 Üst: %6.3
İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
3.98
=
Toplam
7.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.3
8.5 Alt: %59.7
9.5 Üst: %27.9
9.5 Alt: %72.1
10.5 Üst: %18.1
10.5 Alt: %81.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.67 Korner (Ev: 1.83, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %30.6
İY 4.5 Alt: %69.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.8 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %42.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.4
Ev: 9.8 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.8
21.5 Alt: %69.2
23.5 Şut Üst: %17.5
23.5 Alt: %82.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.9
7.5 Alt: %63.1
8.5 İsabetli Üst: %24.3
8.5 Alt: %75.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOudenaarde
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mechelen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Oudenaarde (0.0)
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %32.9
Mechelen II (+0.00)
@1.85
%54.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.17
%46.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.76 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| -1.25 | @7.91 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| -1.00 | @7.06 | %14.2 | %19.4 | @1.16 | %85.8 |
| -0.75 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| -0.50 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.44 | %69.2 |
| -0.25 | @2.71 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| 0.0 Ana Hat | @2.18 | %45.9 | %32.9 | @1.85 | %54.2 |
| +0.25 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +0.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +0.75 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %21.7 | @5.33 | %18.8 |
| +1.25 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.07 | %16.5 |
| +1.50 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.81 | %14.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +2.00 | @2.23 | %44.8 | %28.1 | @1.81 | %55.2 |
| +2.25 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +2.50 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| +2.75 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.00 | @5.78 | %17.3 | %18.1 | @1.21 | %82.7 |
| +3.25 | @6.42 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
| +3.50 | @7.06 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.6% | 13.3% | 7.5% | 2.6% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.8% | 14.5% | 7.1% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.1% | 6.4% | 3.4% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.0% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Oudenaarde — Son 5 Maç
M
vs Sparta Petegem (E)
1 - 2
M
vs Sparta Petegem (D)
1 - 0
B
vs Mechelen II (D)
0 - 0
B
vs Sparta Petegem (D)
1 - 1
M
vs Sparta Petegem (E)
1 - 3
Mechelen II — Son 5 Maç
B
vs Oudenaarde (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Second Amateur Division - VFV A | Mechelen II | 0 - 0 | Oudenaarde |