Maç Listesine Dön
Germany Regionalliga - Bayern • 21.03.2026 — 16:00

Ansbach

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.43
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Illertissen

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%78
Ansbach - Illertissen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ansbach %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ansbach xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Illertissen xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.9
X (Beraberlik) %27.7
2 (Deplasman) %31.4

Çifte Şans 1X: %68.6
Çifte Şans X2: %59.1
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.7 2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.8
KG Yok %45.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-0
%9.1
2-1
%8.8
0-0
%7.9
0-1
%7.7
1-2
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1 İY X: %43.6 İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.4 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.97
+
Dep 4.36
=
Toplam 9.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.7 8.5 Alt: %41.3
9.5 Üst: %45.6 9.5 Alt: %54.4
10.5 Üst: %33.4 10.5 Alt: %66.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.29 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %42.8 İY 4.5 Alt: %57.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.2 | Eşit: %13.0 | Dep: %35.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 12.8 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.5 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.7 21.5 Alt: %35.3
23.5 Şut Üst: %48.4 23.5 Alt: %51.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6 7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7 8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ansbach
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Illertissen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ansbach (-0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Illertissen (+0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.07 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-1.25 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
-1.00 @4.00 %25.0 %21.0 @1.33 %75.0
-0.75 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
-0.50 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.3
-0.25 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
0.0 @1.77 %56.5 %27.9 @2.30 %43.5
+0.25 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+0.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
+0.75 @1.33 %75.3 %0.0 @4.05 %24.7
+1.00 @1.20 %83.5 %17.9 @6.07 %16.5
+1.25 @1.17 %85.1 %0.0 @6.73 %14.9
+1.50 @1.16 %86.5 %0.0 @7.39 %13.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+2.00 @1.50 %66.7 %25.8 @3.00 %33.4
+2.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+2.75 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
+3.00 @2.84 %35.2 %22.1 @1.54 %64.9
+3.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
+3.50 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 7.7% 5.3% 2.2% 0.7% 0.2%
1 Gol 9.1% 13.3% 7.6% 3.1% 1.0% 0.2%
2 Gol 7.2% 8.9% 5.4% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.4% 4.2% 2.6% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.2% 1.5% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Ansbach — Son 5 Maç
M vs Illertissen (D)
4 - 1
B vs Illertissen (D)
0 - 0
G vs Illertissen (E)
1 - 0
M vs Illertissen (D)
4 - 0
G vs Illertissen (E)
4 - 0
Illertissen — Son 5 Maç
G vs Ansbach (E)
4 - 1
B vs Ansbach (E)
0 - 0
M vs Ansbach (D)
1 - 0
G vs Ansbach (E)
4 - 0
M vs Ansbach (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
14.10.2025 Regionalliga - Bayern Illertissen 4 - 1 Ansbach
19.04.2025 Regionalliga - Bayern Illertissen 0 - 0 Ansbach
06.10.2024 Regionalliga - Bayern Ansbach 1 - 0 Illertissen
26.04.2024 Regionalliga - Bayern Illertissen 4 - 0 Ansbach
07.10.2023 Regionalliga - Bayern Ansbach 4 - 0 Illertissen
12.05.2023 Regionalliga - Bayern Illertissen 2 - 0 Ansbach
15.10.2022 Regionalliga - Bayern Ansbach 1 - 1 Illertissen