Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 03.05.2026 — 19:00

Sporting Cascades

Elo: 1474
λ (Beklenen Gol): 1.20
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Majestic

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%77
Sporting Cascades - Majestic mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sporting Cascades %44.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Cascades xG 1.55
Dengeli
Majestic xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.7
X (Beraberlik) %32.0
2 (Deplasman) %23.3

Çifte Şans 1X: %76.7
Çifte Şans X2: %55.3
Çifte Şans 12: %68.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.4 0.5 Alt: %14.6
1.5 Üst: %60.2 1.5 Alt: %39.8
2.5 Üst: %32.2 2.5 Alt: %67.8
3.5 Üst: %14.2 3.5 Alt: %85.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.2
KG Yok %60.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.4
0-0
%14.6
1-1
%13.9
2-0
%9.8
0-1
%9.8
2-1
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3 İY X: %50.2 İY 2: %18.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.7 İY 0.5 Alt: %41.4
İY 1.5 Üst: %23.2 İY 1.5 Alt: %76.8
İY 2.5 Üst: %6.2 İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.5
+
Dep 3.42
=
Toplam 7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
9.5 Üst: %27.4 9.5 Alt: %72.6
10.5 Üst: %17.7 10.5 Alt: %82.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 2.07, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %30.2 İY 4.5 Alt: %69.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.0 | Eşit: %13.5 | Dep: %28.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 11.4 • Dep: 8
İsabetli Şut 6.8
Ev: 4 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.5 21.5 Alt: %69.5
23.5 Şut Üst: %17.3 23.5 Alt: %82.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.0 7.5 Alt: %63.0
8.5 İsabetli Üst: %24.4 8.5 Alt: %75.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Cascades
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Majestic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Cascades (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Majestic (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.16
%46.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.98 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-1.25 @4.37 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
-1.00 @3.76 %26.6 %24.6 @1.36 %73.4
-0.75 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
-0.50 @2.24 %44.6 %0.0 @1.81 %55.4
-0.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
0.0 @1.52 %65.6 %32.0 @2.91 %34.4
+0.25 @1.39 %72.2 %0.0 @3.59 %27.8
+0.50 @1.30 %76.6 %0.0 @4.28 %23.4
+0.75 @1.20 %83.2 %0.0 @5.96 %16.8
+1.00 @1.10 %91.1 %15.8 @11.18 %8.9
+1.25 @1.09 %91.8 %0.0 @12.24 %8.2
+1.50 @1.08 %92.5 %0.0 @13.29 %7.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
+2.00 @2.24 %44.6 %28.1 @1.81 %55.4
+2.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.60 %62.7
+2.50 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
+2.75 @3.94 %25.4 %0.0 @1.34 %74.7
+3.00 @5.83 %17.1 %18.0 @1.21 %82.9
+3.25 @6.47 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.50 @7.12 %14.1 %0.0 @1.16 %86.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.6% 9.8% 4.3% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.4% 14.0% 5.1% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 9.9% 7.8% 3.1% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.0% 3.1% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Sporting Cascades — Son 5 Maç
B vs Etoile Filante (E)
0 - 0
G vs Majestic (D)
0 - 2
G vs Majestic (D)
2 - 3
M vs Majestic (E)
0 - 2
G vs Majestic (D)
1 - 2
Majestic — Son 5 Maç
B vs USFA (E)
1 - 1
M vs CFFEB (E)
0 - 1
M vs Etoile Filante (D)
2 - 0
G vs CFFEB (D)
1 - 2
M vs Sporting Cascades (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.09.2025 Ligue 1 Majestic 0 - 2 Sporting Cascades
05.05.2025 Ligue 1 Majestic 2 - 3 Sporting Cascades
17.10.2024 Ligue 1 Sporting Cascades 0 - 2 Majestic
18.05.2024 Ligue 1 Majestic 1 - 2 Sporting Cascades
07.10.2023 Ligue 1 Sporting Cascades 0 - 4 Majestic