World
Friendlies Clubs •
21.01.2026 — 19:00
Bekescsaba 1912
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.69
7 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Hódmezővásárhely
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Bekescsaba 1912 - Hódmezővásárhely mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bekescsaba 1912 %47.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bekescsaba 1912 xG
1.95
Dengeli
Hódmezővásárhely xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.2
X (Beraberlik)
%25.6
2 (Deplasman)
%27.2
Çifte Şans 1X: %72.8
Çifte Şans X2: %52.8
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %79.9
1.5 Alt: %20.1
2.5 Üst: %56.2
2.5 Alt: %43.8
3.5 Üst: %33.8
3.5 Alt: %66.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.9
KG Yok
%41.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
2-1
%9.5
1-0
%8.2
2-0
%7.6
1-2
%6.9
0-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.7
İY X: %41.1
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.4
İY 0.5 Alt: %27.6
İY 1.5 Üst: %38.8
İY 1.5 Alt: %61.2
İY 2.5 Üst: %14.7
İY 2.5 Alt: %85.4
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.49
+
Dep
4.39
=
Toplam
9.88
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.3
8.5 Alt: %34.7
9.5 Üst: %52.7
9.5 Alt: %47.3
10.5 Üst: %40.2
10.5 Alt: %59.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.54 Korner (Ev: 2.53, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %47.6
İY 4.5 Alt: %52.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.5 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %30.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.1
Ev: 14.4 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.1
21.5 Alt: %23.9
23.5 Şut Üst: %61.6
23.5 Alt: %38.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.2
7.5 Alt: %34.8
8.5 İsabetli Üst: %51.8
8.5 Alt: %48.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBekescsaba 1912
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hódmezővásárhely
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bekescsaba 1912 (-0.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hódmezővásárhely (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.01
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| -1.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -1.00 | @3.12 | %32.0 | %21.8 | @1.47 | %68.0 |
| -0.75 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| -0.25 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| 0.0 | @1.58 | %63.2 | %25.8 | @2.72 | %36.8 |
| +0.25 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +0.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +0.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +1.00 | @1.16 | %86.3 | %15.7 | @7.28 | %13.7 |
| +1.25 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.96 | %12.6 |
| +1.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.64 | %11.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.34 | %23.0 |
| +2.00 | @1.36 | %73.4 | %24.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.25 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| +2.75 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| +3.00 | @2.33 | %42.9 | %22.6 | @1.75 | %57.1 |
| +3.25 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +3.50 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 5.8% | 4.1% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.2% | 12.1% | 7.0% | 2.9% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.7% | 9.6% | 5.9% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.3% | 5.4% | 3.3% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.3% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Bekescsaba 1912 — Son 5 Maç
G
vs Hódmezővásárhely (E)
2 - 1
G
vs Hódmezővásárhely (D)
0 - 1
G
vs Hódmezővásárhely (E)
3 - 1
M
vs Hódmezővásárhely (E)
1 - 3
Hódmezővásárhely — Son 5 Maç
G
vs Szolnoki MAV FC (E)
3 - 1
M
vs Bekescsaba 1912 (D)
2 - 1
B
vs Szolnoki MAV FC (D)
2 - 2
G
vs Szolnoki MAV FC (E)
2 - 1
M
vs Bekescsaba 1912 (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Friendlies Clubs | Bekescsaba 1912 | 2 - 1 | Hódmezővásárhely |
| 18.11.2023 | NB III - Southeast | Hódmezővásárhely | 0 - 1 | Bekescsaba 1912 |
| 30.07.2023 | NB III - Southeast | Bekescsaba 1912 | 3 - 1 | Hódmezővásárhely |
| 14.01.2023 | Friendlies Clubs | Bekescsaba 1912 | 1 - 3 | Hódmezővásárhely |