Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
10.05.2026 — 18:30
Atlético Monzón
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 2.61
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cuarte
Elo: 1571λ (Beklenen Gol): 1.92
Model Güven Derecesi:
%78
Atlético Monzón - Cuarte mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.61, Dep: 1.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Monzón %52.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Monzón xG
2.75
Dengeli
Cuarte xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.7
X (Beraberlik)
%19.3
2 (Deplasman)
%28.0
Çifte Şans 1X: %72.0
Çifte Şans X2: %47.3
Çifte Şans 12: %80.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.4
1.5 Alt: %5.6
2.5 Üst: %82.9
2.5 Alt: %17.2
3.5 Üst: %66.1
3.5 Alt: %33.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.4
KG Yok
%20.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.1
2-2
%6.8
3-1
%6.2
3-2
%5.9
1-1
%5.8
1-2
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.7
İY X: %32.3
İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.8
İY 0.5 Alt: %14.2
İY 1.5 Üst: %61.0
İY 1.5 Alt: %39.0
İY 2.5 Üst: %32.7
İY 2.5 Alt: %67.3
İY 3.5 Üst: %14.2
İY 3.5 Alt: %85.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.33
+
Dep
5.84
=
Toplam
13.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.8
8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.5
9.5 Alt: %15.5
10.5 Üst: %76.2
10.5 Alt: %23.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.06 Korner (Ev: 3.37, Dep: 2.69)
İY 4.5 Üst: %72.2
İY 4.5 Alt: %27.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.6 |
Eşit: %10.3 |
Dep: %29.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.8
Ev: 19.9 • Dep: 14.9
İsabetli Şut
12.2
Ev: 7.1 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2
21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.8
23.5 Alt: %2.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.9
7.5 Alt: %8.1
8.5 İsabetli Üst: %85.7
8.5 Alt: %14.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlético Monzón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cuarte
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlético Monzón (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cuarte (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.21
%45.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -1.25 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -1.00 | @2.56 | %39.1 | %19.7 | @1.64 | %61.0 |
| -0.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -0.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| 0.0 | @1.56 | %64.2 | %20.6 | @2.80 | %35.8 |
| +0.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +0.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +1.00 | @1.20 | %83.6 | %14.4 | @6.09 | %16.4 |
| +1.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.11 | %14.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.73 | %6.4 |
| +2.00 | @1.07 | %93.2 | %12.3 | @14.70 | %6.8 |
| +2.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.75 | %12.9 |
| +2.50 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.48 | %18.3 |
| +2.75 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
| +3.00 | @1.29 | %77.8 | %17.9 | @4.50 | %22.2 |
| +3.25 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +3.50 | @1.57 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 1.8% | 2.1% | 1.4% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 2.6% | 6.2% | 5.5% | 3.5% | 1.7% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.9% | 7.5% | 7.2% | 4.6% | 2.2% | 0.8% |
| 3 Gol | 3.4% | 6.6% | 6.3% | 4.0% | 1.9% | 0.7% |
| 4 Gol | 2.2% | 4.3% | 4.1% | 2.6% | 1.3% | 0.5% |
| 5 Gol | 1.2% | 2.2% | 2.1% | 1.4% | 0.7% | 0.2% |
Atlético Monzón — Son 5 Maç
G
vs UD Casetas (E)
7 - 2
M
vs Cuarte (D)
2 - 0
G
vs Cuarte (D)
2 - 3
G
vs Cuarte (E)
1 - 0
M
vs Cuarte (D)
3 - 2
Cuarte — Son 5 Maç
G
vs UD Casetas (D)
2 - 3
G
vs Atlético Monzón (E)
2 - 0
M
vs Atlético Monzón (E)
2 - 3
M
vs Atlético Monzón (D)
1 - 0
G
vs Atlético Monzón (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |
| 25.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Cuarte | 2 - 3 | Atlético Monzón |
| 18.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Atlético Monzón | 1 - 0 | Cuarte |
| 04.05.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 3 - 2 | Atlético Monzón |
| 05.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 0 - 1 | Cuarte |
| 28.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |