Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 26.04.2026 — 18:30

Gzira United

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 1.96
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Naxxar Lions

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gzira United - Naxxar Lions mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.96, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gzira United %57.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gzira United xG 2.00
Dengeli
Naxxar Lions xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.3
X (Beraberlik) %23.3
2 (Deplasman) %19.4

Çifte Şans 1X: %80.6
Çifte Şans X2: %42.7
Çifte Şans 12: %76.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3 0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.1 1.5 Alt: %18.9
2.5 Üst: %58.1 2.5 Alt: %41.9
3.5 Üst: %35.7 3.5 Alt: %64.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.0
KG Yok %43.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.9
2-1
%9.9
2-0
%9.3
1-0
%8.8
3-1
%6.5
3-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.3 İY X: %39.4 İY 2: %18.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.4 İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %40.1 İY 1.5 Alt: %59.9
İY 2.5 Üst: %15.5 İY 2.5 Alt: %84.5
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.85
+
Dep 3.87
=
Toplam 9.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.4 8.5 Alt: %36.6
9.5 Üst: %50.6 9.5 Alt: %49.5
10.5 Üst: %38.1 10.5 Alt: %61.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.47 Korner (Ev: 2.69, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %46.2 İY 4.5 Alt: %53.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %68.2 | Eşit: %10.7 | Dep: %21.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 15.5 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 8.7
Ev: 5.5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.5 21.5 Alt: %26.5
23.5 Şut Üst: %58.5 23.5 Alt: %41.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.6 7.5 Alt: %36.4
8.5 İsabetli Üst: %50.0 8.5 Alt: %50.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gzira United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Naxxar Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gzira United (-0.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Naxxar Lions (+0.75)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.98 %33.5 %0.0 @1.50 %66.5
-1.25 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-1.00 @2.29 %43.6 %23.2 @1.77 %56.4
-0.75 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
-0.50 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
-0.25 @1.56 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
0.0 @1.35 %74.2 %23.6 @3.88 %25.8
+0.25 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
+0.50 @1.24 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+0.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.93 %14.4
+1.00 @1.09 %91.6 %12.3 @11.85 %8.4
+1.25 @1.09 %92.1 %0.0 @12.68 %7.9
+1.50 @1.08 %92.6 %0.0 @13.51 %7.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+2.00 @1.33 %75.0 %23.4 @4.00 %25.0
+2.25 @1.54 %65.1 %0.0 @2.86 %34.9
+2.50 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+2.75 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
+3.00 @2.23 %44.9 %22.8 @1.82 %55.1
+3.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.9
+3.50 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.7% 4.5% 2.8% 1.0% 0.3% 0.1%
1 Gol 8.9% 11.1% 5.5% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.5% 10.1% 5.4% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 6.2% 6.6% 3.5% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.0% 3.2% 1.7% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.2% 1.3% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
Gzira United — Son 5 Maç
M vs Marsaxlokk (D)
2 - 1
M vs Sliema Wanderers (D)
2 - 1
G vs Marsaxlokk (E)
3 - 0
M vs Sliema Wanderers (D)
2 - 0
M vs Marsaxlokk (D)
2 - 0
Naxxar Lions — Son 5 Maç
M vs Hamrun Spartans (D)
3 - 0
G vs Mosta (E)
5 - 0
G vs Mosta (D)
2 - 3
M vs Mosta (D)
3 - 0
M vs Mosta (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.