Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 9 •
10.05.2026 — 13:00
Alhaurino
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.92
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Mancha Real
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Alhaurino - Mancha Real mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.92, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alhaurino %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alhaurino xG
2.31
Dengeli
Mancha Real xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.7
X (Beraberlik)
%23.6
2 (Deplasman)
%26.6
Çifte Şans 1X: %73.4
Çifte Şans X2: %50.3
Çifte Şans 12: %76.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %63.9
2.5 Alt: %36.1
3.5 Üst: %41.8
3.5 Alt: %58.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.4
KG Yok
%35.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.5
2-1
%9.4
2-0
%6.9
1-2
%6.7
2-2
%6.4
1-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0
İY X: %38.5
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.4
İY 1.5 Alt: %55.6
İY 2.5 Üst: %18.5
İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.95
+
Dep
4.66
=
Toplam
10.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.2
8.5 Alt: %26.8
9.5 Üst: %61.6
9.5 Alt: %38.4
10.5 Üst: %49.4
10.5 Alt: %50.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.88 Korner (Ev: 2.74, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %53.9
İY 4.5 Alt: %46.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.5 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 15.8 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
9.6
Ev: 5.6 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.9
21.5 Alt: %13.1
23.5 Şut Üst: %76.3
23.5 Alt: %23.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.8
7.5 Alt: %26.2
8.5 İsabetli Üst: %61.6
8.5 Alt: %38.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlhaurino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mancha Real
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alhaurino (-0.50)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mancha Real (+0.50)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -1.25 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -1.00 | @2.82 | %35.4 | %21.3 | @1.55 | %64.6 |
| -0.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| -0.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| 0.0 | @1.54 | %64.8 | %24.0 | @2.84 | %35.3 |
| +0.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.1 | %15.0 | @7.20 | %13.9 |
| +1.25 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.84 | %12.8 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.78 | %17.3 |
| +2.00 | @1.24 | %80.4 | %21.2 | @5.09 | %19.6 |
| +2.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +2.50 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +2.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +3.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %22.5 | @2.11 | %47.3 |
| +3.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +3.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 4.4% | 3.5% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.5% | 10.7% | 6.8% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.6% | 6.6% | 3.0% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.5% | 6.1% | 4.2% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.0% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.1% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Alhaurino — Son 5 Maç
M
vs Motril (E)
0 - 1
G
vs Mancha Real (D)
2 - 4
M
vs Motril (D)
2 - 0
G
vs Motril (E)
1 - 0
B
vs Motril (D)
1 - 1
Mancha Real — Son 5 Maç
M
vs Alhaurino (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 9 | Mancha Real | 2 - 4 | Alhaurino |